داستان و تاریخ انتشار تیزر و فیلم army of the dead زک اسنایدر

تاریخ انتشار فیلم Army of the Dead زک اسنایدر توسط نتفلیکس با ارائه یک پوستر جدید اعلام شد

نتفلیکس امروز پوستر و تاریخ انتشار فیلم و تیزر Army of the Dead را اعلام کرد و زک اسنایدر پوستر فیلم را در حساب توئیتر خود منتشر کرد. جهت بررسی بیشتر خبر و آگاهی از خلاصه داستان فیلم Army of the Dead با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ انتشار تیزر و فیلم army of the dead زک اسنایدر

فیلم ارتش مردگان یک فیلم سرقت زامبی گونه است که Snyder به همراه Shay Hatten و Joby Harold نویسندگی آن را بر اساس داستانی از زک اسنایدر انجام داده اند. بازیگران فیلم شامل Dave Bautista (که از فیلم The Suicide Squad برای پیوستن به این فیلم جدا شد)،Ella Purnell،Ana de la Reguera, Garret Dillahunt, Raúl Castillo, Omari Hardwick, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro, and Matthias Schweighöfer می شوند. داستان فیلم Army of the Dead در Last Vegas رخ میدهد و گروهی مزدور را به نمایش میگذارد که قصد دارند سرقتی بزرگ را در منطقه قرنطینه شهر انجام بدهند.

اسنایدر گفته است که ساخت فیلم Army of the Dead یکی از بهترین تجارب فیلم سازی او بوده است. وی در مصاحبه با کانال یوتیوبی I Minutemen گفت «من وقتی کارهای تلویزیونی انجام میدادم هم کارگردان بودم هم فیلمبردار. میدونی، به مدت ۱۲ سال، اگر همه کارها نباشه توی اکثر کارهام خودم فیلمبردار بودم و واقعا ازش لذت میبرم. و واقعا میدونی بخشی از علتش اینه که هرچقدر فیلم بزرگتر میشه از دوربین بیشتر دور میشی. زیرساخت های بیشتری بین تو و تجربه سینمایی میاد. دنیا رو از نزدیک لمس نمیکنی. به همین خاطر در مورد Army حس کردم فرصت بزرگیه تا به تصویر و بازیگرا نزدیک بشم. صادقانه بگم، همه میپرسن تو چجوری هم فیلمبرداری میکنی هم کارگردانی میکنی و من میگم خیلی آسونه چون بازیگرها کارشون رو انجام میدن و مکالمه راحت انجام میشه. سرعت کار خیلی راحته چون من میتونم اینجوری کار کنم. خیلی خوبه. از این جنبه یکی از رضایت بخش ترین تجارب فیلم سازی من تا کنون بوده.»

یک مطلب مرتبط:  انتشار تریلر سریال Shadow and Bone

اسنایدر همچنین در مصاحبه با Entertainment Weekly گفت فیلم ارتش مردگان یک تجربه محض در سبک زامبی هستش «یک فیلم پر کشت و کشتار زامبی گونه و به عبارتی ترکیبی از ژانرها هستش. پس شما انتظار درگیری با زامبی ها رو دارید، همین هم اتفاق میفته، ۱۰۰ درصد. اما همچنین در کنارش این شخصیت های جذاب فیلم رو هم خواهید داشت. مردم با گرما و هیجانات واقعی که این شخصیت ها دارن غافلگیر خواهند شد.با فیلم Dawn of the Dead ما یک فیلم سبک زامبی ساختیم اما سعی کردیم با تمام ابزارهای ژانر اونو بسازیم. خیلی باحال بود، پس با خودم فکر کردم چه ژانرهای دیگه ای بود که داستان اونارو در نظر نگرفته بود. این همون حالتی هستش که با ژانر حال میکنی ولی شور قضیه رو در نمیاری – تفاوت باریکی وجود داره. »

تاریخ انتشار فیلم Army of the Dead در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ از شبکه نتفلیکس خواهد بود. تیزر فیلم نیز پنجشنبه رونمایی خواهد شد.

نظر شما در مورد این فیلم چیه؟ شما هم مثل من فکر میکنید یک ترکیب ژانر متفاوت خواهیم دید؟ البته این تنها فیلم متفاوت زک اسنایدر نیست. فیلم ۴ ساعته جاستیس لیگ هم کار دیگر او هستش که قراره به زودی اکران بشه. میتونید آخرین اخبار فیلم Zack Snyder’s Justice League رو در فارسی شو دنبال کنید.

منبع: ComicBook