تاریخ اکران فیلم Thor: Love and Thunder

تصاویر فیلم Thor: Love and Thunder احتمال ساخت مجدد ازگارد را نشان می دهد

تولید فیلم Thor: Love and Thunder همچنان ادامه دارد و گرچه ازگارد (Asgard) در فیلم Ragnarok سال ۲۰۱۷ کاملا تخریب شد به نظر می رسد چهارمین فیلم این مجموعه در نظر دارد خانه خدایان اسکاندیناوی را مجدد بازسازی کند. برای بررسی بیشتر خبر و آگاهی از تاریخ اکران فیلم Thor: Love and Thunder با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ اکران فیلم Thor: Love and Thunder

عکسهای منتشر شده از صحنه فیلم برداری توسط The Daily Mail نشان از ساخت و سازهای جدید برای فیلم میدهد. ماهیت این عکس و دکورها نامشخص است ولی با دقت بیشتر خیلی به ازگارد شبیه به نظر می رسند، پس احتمال آن وجود دارد که این مکان به نحوی بازگشت داشته باشد. ما میدانیم که Jane Foster ناتالی پورتمن قرار است به ثور قدرتمند تبدیل شود، پس یک ثور جدید به چه چیزی غیر از ازگارد جدید نیاز دارد؟ خب، حداقل یک میولنیر جدید.

پورتمن در مصاحبه اخیر خود در مورد بازگشتش تایید کرد که فیلم قرار است از داستان معروف اقتباس شود، جایی که او چکش میولنیر را از عشقش به ارث می برد. وی در گفتگو با Yahoo عنوان کرد : «زیاد نمیتونم بهتون بگم. خیلی هیجان زده ام. دارم تمرین میکنم که عضله سازی کنم. اگر قراره ابرقهرمان های زن داشته باشیم، هرچه بیشتر باشن بهتره. دارم فکر میکنم – بر اساس رمان مصور The Mighty Thor هستش. اون تحت درمان سرطان قرار داره و از طرفی یک ابرقهرمانه.»

یک مطلب مرتبط:  تریلر The Witches "آن هاتاوی" منتشر شد؛ فیلم جدید "رابرت زمکیس" بدون اکران در سینما به HBO Max می‌آید

در شروع ساخت، Taika Waititi نویسنده/کارگردان فیلم عکس هایی را منتشر کرد که نشان میداد آغاز فیلمبرداری با جشنی به مناسبت ورود به کشور، توسط رقاص ها و گروه های بومی منطقه صورت گرفته. او در پست خود گفت : «توصیه میکنم هرجایی که میخواین فیلم بسازین با افراد بومی کار خودتون رو شروع کنید. ارزشش رو داره.»

اینکه کریس همسورث به عنوان خدای رعد چگونه لیاقت خود را از دست میدهد را باید در آینده تماشا کرد، اما افراد دیگری نیز به آنها خواهند پیوست از جمله Tessa Thompson که نقش Valkyrie در Thor: Ragnarok را مجدد بازی خواهد کرد، همچنین Chris Pratt به عنوان Star-Lord of Guardians of the Galaxy به همراه سایر اعضای گروه از جمله Pom Klementieff در نقش Mantis و Dave Bautista در نقش Drax the Destroyer و Karen Gillan در نقش Nebula. همچنین Christian Bale در نقش Gorr the God Butcher شرور این داستان ایفای نقش خواهد کرد.

تاریخ اکران فیلم Thor: Love and Thunder قرار است ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر پرده سینماها باشد. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ نسخه های قبلی چطور؟ انتظار چه چیزی رو میتونیم داشته باشیم؟ راستی نظرتون در مورد سوپرمن سیاه پوست چیه؟ خبر مربوط به ریبوت سوپرمن سیاه پوست ما رو بخونید.

منبع: ComicBook