داستان انیمیشن New Gods: Nezha Reborn خرید انیمیشن New Gods: Nezha Reborn توسط نتفلیکس

خرید انیمیشن جدید چینی New Gods: Nezha Reborn توسط نتفلیکس

پس از خرید فیلم The Ying Yang Master طی هفته گذشته، اکنون خرید انیمیشن New Gods: Nezha Reborn توسط نتفلیکس نیز صورت گرفته است. برای بررسی خبر و آگاهی از داستان فیلم New Gods: Nezha Reborn با فارسی شو همراه شوید.

داستان انیمیشن New Gods: Nezha Reborn خرید انیمیشن New Gods: Nezha Reborn توسط نتفلیکس

این انیمیشن بر اساس داستان های اساطیری The Romance Of The Gods نوشته شده است در تاریخ ۱۲ فوریه در چین به مناسب سال جدید قمری در سینماها به نمایش درآمد و در آخر هفته رقم ۲۱.۳ میلیون دلار فروش کرد. تا به امروز بیش از ۳۶ میلیون دلار فروش داشته است. شرکت نتفلیکس حق پخش جهانی انحصاری این محصول را برای خارج از چین خریداری نموده.

دنیای بازنگری شده New Gods: Nezha Reborn توسط دست اندرکاران اصلی White Snake: Origin طی بازه ای چهار ساله ساخته شده است. کارگردانی آن را Zhao Ji و صداپیشگی را Yang Tianxiang، Xuan Xiaoming، Ling Zhenhe، Zhu Ke’er و Li Shimeng انجام می دهند.

داستان فیلم New Gods: Nezha Reborn که Alibaba Pictures تولید کننده و Light Chaser Animation Studios ساخت انیمیشن آن را بر عهده دارند در شهر افسانه ای Donghai رخ می دهد، جایی که خدایان و مردم عادی از فرهنگ های مختلف در آنجا همزیستی دارند. Nezha در قالب فردی به نام Li Yunxiang که جوانی بی باک است حدود ۳۰۰۰ سال بعد از جنگ اصلی خدایان متولد می شود. Yunxiang یک پسر باحال هستش که از راه باربری امرار معاش میکنه. عشق او به موتورسواری و ماجراجویی حتی بعد از اینکه متوجه میشه هویت اصلی اون Nezha است همچنان زبانه می‌کشد.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Bombay Rose : عاشقانه ای زیبا در خیابان های بمبئی

او با دشمنان فانی خود یعنی قبیله اژدها روبرو میشود، کسانی که اکنون تجاری بسیار ثروتمند، مورد احترام و ترس شهر دونگای هستند. Boss De، پادشاه اژدهای دریای شرقی چین یا به عبارتی ریش سفید قبیله اژدها پیمان می بندد تا قبیله اژدها رو مجددا در دنیای جدید زنده و قدرتمند کند. او توسط سه فرزند و شاهزاده خود که مصمم به کشتن نژا به منظور انتقام قبیله شان هستند حمایت می شود. Nezha Reborn همچنین نقش مهمی در IMAX چین داشت و در سه روز اول اکران در این قالب ۱ میلیون دلار فروش کرد. در مجموع گیشه سال نو چین در آخرهفته به رقم غافلگیر کننده ۶۹۷ میلیون دلار رسید که فیلم Detective Chinatown 3 با رکورد شکنی به مبلغ ۳۹۸ میلیون دلار در صدر آن قرار گرفت.

نظر شما در مورد این انیمیشن چیست؟ به نظرتون هم رده چه انیمیشن هایی میتونه قرار بگیره؟

منبع: Deadline