پلنگ سیاه آرمید؛ ” چادویک بوزمن ” در سن ۴۳ سالگی درگذشت

درگذشت چادویک بوزمن / Chadwick Boseman : بازیگر سرشناس و محبوب فیلم پلنگ سیاه ( بلک پنتر ) دار فانی را وداع کرد. برای بررسی حواشی فوت او و پیام های تسلی بخش به خانواده ی چادویک با فارسی شو همراه باشید.

Chadwick Boseman درگذشت چادویک بوزمن پلنگ سیاه بازیگر فیلم بلک پنتر

سرطان پس از ۴ سال در نهایت جان Chadwick Boseman را گرفت

چادویک بوزمن ستاره ی فیلم های پلنگ سیاه ( بلک پنتر ) ، ۴۲ و ۵ قطره خون در سن ۴۳ سالگی در تاریخ ۸ شهریور ماه ۱۳۹۹ / ۲۹ آگوست ۲۰۲۰ بر اثر سرطان روده درگشت. او که در فیلم های مذکور نام و نشانی برای خود ساخته بود به خاطر بازی خوبش وارد دنیای سینمایی مارول در نقش تی چالا شد. بوزمن همچنین قرار بود که در دنباله ی پلنگ سیاه ظاهر شود. نمایش بوزمن در فیلم منتشر نشده ی “بلک باتم ما رینی” یکی از بهترین آثار او توصیف شده است.

آخرین بیانیه ی صفحه توئیتر بوزمن:

«با اندوهی فراوان درگذشت چادویک بوزمن را تایید می کنیم. سرطان روده ی او در سال ۲۰۱۶ تشخیص داده شد و او توانست ۴ سال با آن مبارزه کند. چادویک یک جنگجوی واقعی بود و توانست در تمام مراحل مقاومت خود را نشان دهد. بازی در نقش “شاه تی‌چالا” در “پلنگ سیاه” افتخار بزرگی برای او بود.»

یک مطلب مرتبط:  Lupita Nyong'o ستاره فیلم پلنگ سیاه 2 از برنامه های هیجان انگیز برای دنباله این فیلم میگوید

بیان تسلیت رئیس شرکت والت دیزنی و مارک رافلو

رئیس شرکت والت دیزنی، باب ایگر، گفته است: «همه ی ما به خاطر از دست دادن غم انگیز چادویک بوزمن، یک استعداد خارق العاده و یکی از مهربان ترین و بخشنده ترین افرادی که تا به حال دیده ام – دلمان شکسته است. وی قدرت، وقار و ژرفای عظیمی را در نقش برجسته خود ، پلنگ سیاه به ارمغان آورد. ما از آن چه که بود، و همچنین از هر آن چه که قرار بود تبدیل شود، سوگواریم. همه ما در دیزنی دعا و تسلیت صمیمانه خود را به خانواده وی می فرستیم.» مارک رافلو به عنوان همبازی بوزمن در فیلم‌های انتقام‌جویان در خبری به درگذشت او نوشت: «تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است که تمام اتفاق های تراژدی‌ امسال با درگذشت چادویک بوزمن / Chadwick Boseman عمیق‌تر شد. چه انسانی، و چه استعداد فوق العاده ای. برادر، تو یکی از بهترین‌های تاریخ بودی. خداوند تو را دوست دارد. در اقتدار بیارام، پادشاه.» برای تماشای به روزترین اخبار و تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

Chadwick Boseman درگذشت چادویک بوزمن پلنگ سیاه بازیگر فیلم بلک پنتر