ساخت انیمیشن tomb raider بازی tomb raider لارا کرافت توسط نتفلیکس

ساخت انیمیشن Tomb Raider: ماجراجویی لارا کرافت در نتفلیکس ادامه پیدا میکند

نتفلیکس به تازگی از ساخت انیمیشن جدید Tomb Raider رونمایی کرده که بعد از بازی سه گانه Tomb Raider محصول Square Enix رخ میدهد و ماجراجویی لارا کرافت را ادامه میدهد. برای بررسی بیشتر این خبر با فارسی شو همراه باشید.

ساخت انیمیشن tomb raider بازی tomb raider لارا کرافت توسط نتفلیکس

در اعلامیه نتفلیکس که ۲۷ ژانویه منتشر شد مشخص گردیده سریال انیمیشنی توم ریدر توسط Legendary و بعد از بازی سه گانه توم ریدر که توسط Crystal Dynamics و Eidos-Montreal توسعه یافته بود ساخته می شود:

زن شجاع و قهرمان داستان ها به انیمیشن پا میگذارد. Tomb Raider انیمیشن جدیدی محصول Legendary است که رویدادهای پیش آمده برای لارا کرافت بعد از سه گانه این بازی ویدئویی را دنبال میکند.

۲۷ ژانویه ۲۰۲۱ – حساب توئیتری نتفلیکس

البته این اولین بار نیست که یک شرکت خارج از بازیهای ویدئویی وارد داستان سه گانه Tomb Raider می شود. در سال ۲۰۱۴ مجموعه محدودی از کامیک های توم ریدر توسط انتشارات Dark Horse به قلم Gail Simone و Rhianna Pratchett منتشر شد.

این خط داستانی کامیک که بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ تا حدود ۱۸ شماره از آن منتشر شد داستان دوگانه Tomb Raider و Rise of Tomb Raider را بازگو کرد. مجموعه مذکور به طور خاص روی اتفاقات مرتبط با Lara Croft و دوستش Sam که در Tomb Raider Reboot حضور یافت اما در Rise of Tomb Raider غایب بود متمرکز بود.

درحال حاضر نمیدانیم انیمیشن اقتباسی از ماجراجویی های لارا کرافت چه زمانی توسط نتفلیکس منتشر می شود. تنها چیزی که میدانیم این است که بعد از رویدادهای Shadow of the Tomb Raider اتفاق می افتد.

یک مطلب مرتبط:  آنچه تاکنون در مورد فیلم آنچارتد Uncharted می دانیم

در خبر دیگر مرتبط با مهاجم مقبره این هفته مشخص شد که دنباله فیلم Tomb Raider (مهاجم مقبره) با بازی Alicia Vikander تحت کارگردانی فردی دیگر ادامه می یابد. با کناره گیری Ben Wheatley از کارگردانی، Misha Green نویسندگی و کارگردانی این دنباله را برعهده گرفت.

نظر شما در مورد ساخت انیمیشن Tomb Raider چیه؟ آیا از طرفداران این مجموعه هستید یا خیر؟ شما میتوانید مطالب مرتبط با ژانر ماجراجویی را در فارسی شو دنبال کنید.

منبع: GamesRadar