داستان و تاریخ انتشار سریال دوتا: خون اژدها dota: dragon's blood بر اساس بازی dota

سریال دوتا: خون اژدها (DOTA: Dragon’s Blood) – نتفلیکس از ساخت سریال انیمه بر مبنای بازی ویدئویی شرکت Valve خبر می دهد

استریمر معروف دنیای سینما، نتفلیکس روز سه شنبه اعلام کرد که سریال انیمه جدیدی بر مبنای بازی معروف شرکت Valve ساخته خواهد شد و دنیای DOTA به Netflix قدم خواهد گذاشت. برای بررسی بیشتر این خبر و آگاهی از داستان و تاریخ انتشار سریال دوتا: خون اژدها با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ انتشار سریال دوتا: خون اژدها dota: dragon's blood بر اساس بازی dota

DOTA: Dragon’s Blood یک سریال ۸ قسمتی است که در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۰ به صورت جهانی در نتفلیکس پخش خواهد شد. داستان سریال دوتا: خون اژدها، روند فتوحات Davion شوالیه نامدار اژدها را بازگو میکند که خود را وقف نابود کردن پلیدی از دنیا کرده. در حالی که او با یک Eldwurm قدیمی قدرتمند دست و پنجه نرم میکند و شاهدخت Mirana در حال انجام یک ماموریت مخفیانه مربوط به خودش است، این دو شخصیت DOTA درگیر ماجراهایی به مراتب بزرگتر از آنچه که فکر میکرده می شوند.

Ashely Edward Miller (X-Men: First Class،Thor و Black Sails را در کارنامه خود دارد) به عنوان تهیه کننده اجرایی این فیلم حضور دارد. وی گفته است که «طرفداران عاشق تصویرسازی ما از دنیای DOTA و اینکه چگونه یک داستان حماسی، احساسی و بالغانه در مورد شخصیتهای محبوبشان ساخته ایم خواهند شد. انیمیشن سینمایی، بازیگری و موسیقی سطحی فراتر از عادی دارند و من از حمایت های Valve سپاسگزارم»

استودیوی MIR کار انیمیشن سازی را به همراه Ryu Ki Hyun به عنوان کمک تهیه کننده اجرایی انجام می دهند.

بازی DOTA 2 که در سال ۲۰۱۳ توسط Valve منتشر شد، دنباله نسخه اصلی Defense of the Ancients یا همان DOTA است. این میدان جنگ آنلاین چند نفره که جزو برترین های سبک خود است، روزانه میزبان میلیون ها بازیکن بوده و در تورنومنت های e-sports رکوردهای متعددی را از آن خود کرده.

نظر شما در مورد این سریال چیه؟ آیا تا به حال DOTA بازی کردید؟ از این ژانر چه سبک بازی های دیگه ای رو انجام دادید؟ به نظرتون این ایده که بازی های ویدئویی رو به فیلم و سریال تبدیل کنن چقدر میتونه موفق باشه و مخاطب جذب کنه؟

منبع: Deadline