بازیگران و داستان و تاریخ انتشار سریال the last of us

سریال The Last of US: آنچه تا کنون در مورد سریال HBO میدانیم

سریال The Last of Us در حال ساخت است و دو شخصیت اصلی آن مشخص شده اند لذا کار بر روی روال پیش می رود. با اینکه شاید ساخت سریال هنوز شروع نشده باشد اما تا وقتی که اخبار رسمی منتشر شود با کنار هم قرار دادند اطلاعات متفرقه می توانیم به یک دیدگاه کلی نسبت به آن دست پیدا کنیم. برای مطلع شدن از داستان و تاریخ انتشار و بازیگران سریال The Last of Us با فارسی شو همراه شوید.

بازیگران و داستان و تاریخ انتشار سریال the last of us

با حضور Pedro Pascal و Bella Ramsey در نقش Joel و Ellie می توان با اطمینان خاطر گفت که نام های جذاب زیادی را در پشت و جلوی دوربین خواهیم دید. Craig Mazin خالق سریال Chernobyl با Neil Druckman شرکت Naughty Dog برای ساخت سریال همکاری می کنند در حالی که Gustavo Santaolalla به عنوان آهنگساز حضور خواهد داشت.

HBO هنوز تاریخ انتشار سریال The Last of Us را مشخص نکرده اما فرایند ساخت آن شروع شده

گرچه فرایند ساخت سریال شروع شده اما شرکت HBO هنوز تاریخ انتشار سریال The Last of Us را مشخص نکرده است و باید منتظر اخبار رسمی در آینده باشیم. احتمالا سریال در مراحل اولیه پیش تولید است اما می توان گفت که کار در روند مناسب قرار گرفته است. سال پیش Mazin گفت به محض انتشار بازی The Last of Us 2 ساخت سریال «آخرین بازماندگان ما» نیز شروع خواهد شد. اگر این حرف صحت داشته باشد پس می توان گفت حدود یک سال است که سریال The Last of Us تحت توسعه قرار دارد.

Mazin در پادکست Scriptnotes  گفت : «ما نمیتونیم به همین سرعت ساختش رو شروع کنیم چون هنوز بازی دوم تموم نشده. ماه هاست در مورد برنامه و جزئیاتش داریم بحث میکنیم. تا وقتی که اونها دنباله رو تموم کنن ما هم به عمق کار خواهیم رسید.»

داستان سریال کامل تر گردیده، آیا از هر دو بازی نیز اقتباس شده؟

تاکنون صرفا یکسری کلیات توسط HBO در مورد داستان سریال The Last of Us اعلام شده : «داستان ۲۰ سال بعد از ویرانی بزرگ شروع میشه. جول، بازمانده ای سرسخت، استخدام می شود تا دختر ۱۴ ساله ای به نام الی را به خارج از منطقه قرنطینه محافظت شده قاچاق کند. چیزی که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود اما تبدیل به ماجراجویی مرگبار و اندوهناک می گردد، درحالی که هر دو باید سرتاسر آمریکا را بپیمایند و برای بقا به همدیگر متکی باشند. »

در اوایل ماه مارس The Hollywood Reporter اعلام کرد که : «سریال، رویدادهای بازی اصلی را پوشش خواهد داد … و احتمالا دارای محتواهای اضافه ای بر اساس دنباله بعدی بازی است». همچنین در یک گزارش دیگر از این خبرگزاری اعلام شد که احتمال ساخت فصل های دیگری نیز وجود دارد؛ به این معنا که بعید است همانند چرنوبیل یک مینی سریال باشد بلکه احتمالا طی چندسال ادامه خواهد یافت.

Craig Mazin از سازندگان سریال در گفتگو با BBC اشاره کرد که شاید این سریال داستانی دقیق تر از بازی داشته باشد : «من دارم با نیل دراکمن روش کار میکنم و تغییراتی که ایجاد کردیم به این منظورن تا چیزی به داستان اضافه کنیم نه اینکه کم کنیم.». وی در مصاحبه ای مشابه گفت که صحنه ای را به سریال اضافه کرده ایم که در بازی وجود نداشته و دهان مخاطب از دیدن آن باز خواهد ماند.

چگونه باید از یکی از محبوب ترین بازی های تاکنون ساخته شده اقتباس کرد؟ احتمالا با احتیاط فراوان. نیل دراکمن در مصاحبه با EW در مورد چالش های وارد کردن داستان بازی به HBO سخن گفت : «باید بفهمی که چجوری یک سریال داستان رو روایت میکنه و با مخاطب ارتباط برقرار میکنه. با حذف کردن داستان تعاملی، چجوری اون رو به یک چیز منحصر به فرد برای یک بستر دیگه تبدیل میکنی؟ یک چالش جالبه و خیلی چیزا میشه ازش یاد گرفت … کرگ تعدادی ایده در مورد اقتباس داستان داشت. کار کردن با یک سازنده دیگه که تحسینش میکنم خیلی جالبه. و تحت چتر شرکت HBO خب یکسری مشکلات راحت تر حل میشه.»

بازیگران و داستان و تاریخ انتشار سریال the last of us

شخصیت هایی که تاکنون بازیگر آنها مشخص شده است

سریال لست آف آس جول رو در اختیار داره؛ Pedro Pascal بازیگر The Mandalorian که نقش اول مرد سریال رو قراره بازی کنه و Troy Baker (بازیگر نقش Joel در بازی The Last of Us) او رو تایید کرده : «انتخاب درستیه. بی صبرانه منتظرم تا وجه دیگر جول رو که ندیدم به من نشون بدی پدرو»

بازیگران و داستان و تاریخ انتشار سریال the last of us

پاسکال در کنار Bella Ramsey در نقش Ellie بازی خواهد کرد که به نظر میرسد مناسب آن نقش است. Bella Ramsey با بازی نقش Lady Lyanna Mormont در سریال Game of Thrones نشان داده است که توانایی زیادی به عنوان یک شخصیت با اعتماد به نفس، خشن و قوی و جذاب دارد. سایر بازیگران سریال The Last of Us برای شخصیت هایی از جمله Riley، Tess، Marlene، Maria – خطر اسپویل شدن بازی The Last of Us 2 – و Abby مشخص شده اند.

Mazin همچنین قول داده است که شخصیت ها همانند نسخه بازی ویدئویی خواهند بود و تغییر نمی کنند. در کنار کارگردان و بازیگران فیلم، Gustavo Santaolalla نیز به عنوان آهنگساز (همانند نسخه بازی ویدئویی آن) حضور خواهد داشت. این تمام چیزی بود که تاکنون در مورد سریال The Last of Us می دانیم.

نظر شما در مورد سریال آخرین بازماندگان ما چیست؟ آیا بازی ویدئوییش رو تجربه کردین؟ به نظرتون چیز جدیدی در سریالش خواهد بود که برای کسانی که اون رو بازی کردن بازم تازگی داشته باشه؟

منبع: GamesRadar