تاریخ اکران فیلم هالووین کیلز halloween kills جان کارپنتر

جان کارپنتر می گوید: فیلم هالووین کیلز بسیار تاثیرگذار است

جان کارپنتر ، سازنده نسخه اصلی فیلم Halloween (1978)، نسبت به نسخه های جدید این مجموعه خیلی سخت تحت تاثیر قرار گرفته و نظرش جلب میشود. با این حال وی در مورد فیلم هالووین کیلز گفته که فکر میکند بسیار تاثیر گذار است. برای بررسی بیشتر این خبر و آگاهی از تاریخ اکران فیلم هالووین کیلز همراه فارسی شو باشید.

تاریخ اکران فیلم هالووین کیلز halloween kills جان کارپنتر

گرچه این تعریف، تاییدی دلگرم کننده به نظر میرسد اما کارپنتر داور عادلی نمی تواند باشد چرا که او در فیلم جدید به عنوان تهیه کننده حضور دارد، ولی با در نظر گرفتن سالهایی که او پس از اولین فیلم هالووین از سایر فیلم های مجموعه دور بوده، شنیدن تمجید او یقینا طرفداران را به وجد می آورد.

بسیار تاثیر گذاره. نهایت سبک Slasher هستش. هیچی رو دست این یکی نیست. وای پسر

مصاحبه Carpenter با Entertainment Weekly

قرار بود هالووین کیلز در اکتبر سال گذشته اکران شود اما به علت شیوع کرونا یک سال به تاخیر افتاد. طبق نظرات اخیر مطرح شده و سایر اشارات کارپنتر در مورد فیلم، به نظر میرسد ارزش صبر کردن را داشته باشد.

جان کارپنتر در فستیوال Fantasia Film سال گذشته اظهار کرد : «این یک فیلم اسلشر مثال زدنی هستش. خیلی هیجان انگیزه … اوه خدای من … خارق العاده بودنش من رو خشک میکنه. دیوید کار رو عالی انجام داد. بی صبرانه منتظرم که ببینیدش.»

طبیعتا برخی طرفداران از تحسین های کارپنتر نگران اند. او طی سالهای گذشته بی علاقگی خود را نسبت به ایده کلی و آنچه که در مورد نسخه اصلی ۱۹۷۸ رخ داد نشان داده است.

John Carpenter به همراه Hill ایده اصلی را تحت عنوان «The Babysitter Murders» نوشتند اما تمرکز مجموعه قرار نبود بر روی مایکل مایرز نقابدار باشد. گرچه که فرد قاتل در ابتدای فیلم به ویژه در هالووین شناسایی می شود، فرد نقاب دار در لیست بازیگران فیلم تحت عنوان «The Shape» نام برده شده که تمایل سازندگان مبنی بر تهی نمایش دادن قاتل از هویت و شخصیت را نشان می دهد.

پس از کسب موفقیت نسخه اصلی فیلم، استودیو تمایل داشت تا با ساخت دنباله به پیش برود و کارپنتر و هیل با بی میلی به نوشتن نمایشنامه برگشتند به شرطی که مایکل مایرز برای همیشه کشته شود. پس از ارائه دنباله بعدی (Halloween lll: Season of the Witch) که مایرز حضور نداشت و فیلم با شکست مالی روبرو شد، تمام دنباله های بعدی با حضور مایرز و بدون دخالت هیچکدام از سازندگان ابتدایی فیلم ساخته شدند.

Halloween سال ۲۰۱۸ اولین بازگشت کارپنتر پس از نسخه ۱۹۸۲ بود. تاریخ اکران فیلم Halloween Kills در ۲۳ مهر ماه و از طریق سینماها خواهد بود.

تا به حال سری فیلم های هالووین رو دیدین؟ از سبک Slasher خوشتون میاد ؟ پیشنهاد میکنم مطلب معرفی فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱ فارسی شو رو بخونید.

منبع: ComicBook