تاریخ اکران فیلم a quiet place یک مکان ساکت 2

موکول شدن اکران A Quiet Place 2 به ماه سپتامبر

با اعلام شرکت Paramount Pictures مبنی بر به تعویق افتادن تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2 یک فیلم دیگر به دومینوی فیلم های به تعویق افتاده سال ۲۰۲۱ اضافه شد. برای بررسی بیشتر این خبر با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ اکران فیلم a quiet place یک مکان ساکت 2

این فیلم که قرار بود در ۱۸ مارس سال پیش اکران شود در واپسین روزهای مانده به اکران به علت شیوع ویروس کرونا به سپتامبر سال ۲۰۲۰ موکول شد. سپس دوباره به اپریل ۲۰۲۱ و حالا مجددا به تعویق افتاده و تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2 برای ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور ۱۴۰۰) در نظر گرفته شده است. هنوز مشخص نیست که آیا تاریخ اعلام شده مجددا تغییر خواهد کرد یا نه، پس بهتر است پیگیر اخبار باشید.

باید به این نکته اشاره کرد که پافشاری شرکت Paramount بر اکران فیلم یک مکان ساکت ۲ در سینما نشانه خوبی است. گرچه طرفداران بدون شک مشتاق هستند همین الان فیلم را ببینند یا حتی به سینما بروند، اما استودیو به این فیلم بسیار ایمان دارد و فکر میکند با انتشار آن در سینما بیشترین سود را کسب خواهد کرد. این به این معنی نیست که بگوییم سایر فیلمهای پارامونت که به خدمات دهندگان استریم فروخته شده خوب نیستند، اما باید به طریقی هزینه آنها را در می آوردند که فروش به استریمرها بهترین شانس آنها به نظر میرسید.

در نسخه دوم این داستان، به دنبال اتفاقات مرگباری که در خانه آنها رخ داد خانواده ابوت (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) باید با وحشت دنیای بیرون دست و پنجه نرم کنند در حالی که به مبارزه برای بقا در سکوت ادامه می دهند. آنها که به سفر در ناشناخته ها مجبور شده اند خیلی زود میفهمند موجوداتی که با کمک صدا شکار میکنند تنها تهدید دنیای بیرونی برای آنها نیستند.

John Krasinski که در نسخه اول کارگردان و بازیگر بود در این نسخه نیز پشت دوربین است. گرچه دنباله از جایی شروع میشود که نسخه قبلی پایان یافته بود و کراسینسکی حضور ندارد اما بخش هایی از نسخه سابق از جمله حمله مهاجمان را نشان خواهد داد که کراسینسکی فرصت حضور محدود در صفحه نمایش را دارد.

ایمان پارامونت به این مجموعه به قدری است که ساخت یک اسپین آف از این فیلم را شروع کرده اند. قبلا هم گفته شده بود که این فیلم اولین فیلم این مجموعه است که کراسینسکی پشت دوربین خواهد بود. کارگردانی اپسین آف را Jeff Nichols که فیلم های Mud, Loving ,Midnight Special و Take Shelter را در کارنامه خود دارد بر عهده گرفته. تنها چیزی که مشخص شده این است که داستان آن توسط ایده کراسینسکی مطرح شده.

منبع: ComicBook