rebecca

نقد و بررسی فیلم Rebecca : فیلمی که شما را تا استخوان سرد خواهد کرد

نتفلیکس درست در زمان هالووین، خانه ی ربکا دافنه موریر را از خاکستر زنده کرد. ربکا – چه رمان سال ۱۹۳۸، چه اقتباس فیلم آلفرد هیچکاک برنده اسکار ۱۹۴۰ یا این نسخه جدید ۲۰۲۰ به کارگردانی بن ویتلی – کمی تست روانشناسی ست. همچنین انتخاب ژانر برای ربکای جدید کمی عجیب به نظر می رسد؛ عاشقانه! ترسناک! درام! هیجان انگیز! با فارسی شو برای بررسی خلاصه داستان فیلم درام و عاشقانه Rebecca 2020 / ربکا با زیرنویس چسبیده همراه باشید.

فیلم Rebecca 2020

او تو را ترک خواهد کرد، تو را طلاق می دهد و سپس چه می کنی؟

فیلم ربکا که چندی پیش از شبکه نتفلیکس اکران شد، متاسفانه نتوانست نمرات خوبی را از منتقدین و مردم به دست آورد. ربکا یک فیلم مهیج عاشقانه و درام بریتانیایی است که به کارگردانی بن ویتلی از فیلم نامه جین گلدمن، جو شرپنل و آنا واترهاوس ساخته شده است. این داستان بر اساس رمانی به همین نام نوشته دافنه دو موریر به نمایش درآمده است. در این فیلم لیلی جیمز، آرمی هامر، کریستین اسکات توماس، تام گودمن-هیل، کیلی هاوز و سام رایلی بازی می کنند. فیلم دارای داستانی نه چندان پیچیده و واحد است. ترسناک بودن ربکا که بیشتر روانی به نظر می رسد تا جسمی، عنوانیست که می توان برای بیشتر فیلم های نه چندان ترسناک هالووین درنظر گرفت. تماشای تریلر فیلم Rebecca 2020 / ربکا با زیرنویس چسبیده

مشخصات فیلم Rebecca

ربکا اعتقادی به روح ندارد

در مورد ( خلاصه ) داستان فیلم ربکا ، وحشت واقعی این است که ازدواج در واقع به عنوان یک آرزو به زنان فروخته می شود که به نوعی یک ضرورت است؛ و داستان با عواقب شوم انتخاب های غیرقابل بازگشت راوی گسترش می یابد. لیلی جیمز بازیگر اصلی فیلم در ابتدای داستان می گوید که به روح اعتقادی ندارد اما با رسیدن به املاک خانواده ی شوهرش درمیابد که آنجا خانه ی اشباح است. مانند فیلم های Get Out 2017 و Parasite 2019، میزان وحشت تزریق شده ناچیز است که این خود تا حدی نظرات اجتماعی را پایین آورده وهمچنین عناصر شبح وار فیلم، هم از رمان و هم از اقتباس هیچکاک افزایش یافته است.

فیلم Rebecca 2020

ربکای بن ویتلی یک جعبه مقوایی ظریف و پر از هیچ چیز

فیلم Rebecca 2020 به کارگردانی بن ویتلی از فیلمنامه جین گلدمن ، جو شرپنل و آنا واترهاوس، یک جعبه مقوایی ظریف و پر از هیچ چیز است. به لطف تلاش طراحان تولید، سارا گرینوود و جولیان دی و چشم فیلمبردار، لوری رز ، دیدن صحنه های پر آب و تاب فیلم جالب خواهد بود. اما فضای داخلی مجلل، رنگ های مخملی و لباس های کاملاً مناسب (سال ۱۹۳۵ است اما بدون ذره ای افسردگی) هیچ احساسی را بیان نمی کنند و هیچ جذابیتی را به شما منتقل نمی کنند.

این که بدانیم پیش از این، در سال ۱۹۴۰، پرفروش ترین رمان دافنه موریر به یک فیلم تبدیل شده باشد، به ما کمکی نمی کند. آن رمان توسط آلفرد هیچکاک کارگردانی شد و برای بهترین فیلم اسکار گرفت. آیا بی رحمانه است که ذکر کنیم در آن زمان لورنس اولیویه در نقش ماکسیم دو وینتر، مرد ثروتمند آشفته، بازی کرد؟ هیچ یک از اینها واقعاً مهم نیست، زیرا این “ربکا” در مقایسه با نسخه قبلی خود واقعاً نمی تواند رنج ببرد. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: nytimes - cnet