تاریخ انتشار و داستان فیلم Reminiscence

HBO Max تاریخ انتشار فیلم Reminiscence هیو جکمن را مشخص کرد

Reminiscence فیلم علمی تخیلی هیو جکمن به HBO Max خواهد آمد. اثر سازنده سریال Westworld قرار است به طور همزمان در شبکه HBO Max و سینماها اکران شود. جهت بررسی خبر و آگاهی از تاریخ انتشار و داستان فیلم Reminiscence با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ انتشار و داستان فیلم Reminiscence

داستان فیلم Reminiscence در آینده نزدیک شهر میامی رخ می دهد که با بالا آمدن سطح دریا غرق در آب شده است. Nick Bannister (هیو جکمن) یک کاراگاه خصوصی ذهن است که به مشتریانشان فرصت تجربه دوباره خاطراتشان و امکان دسترسی به آنهایی که فراموش شده اند را میدهد. بعد از یکی از مراجعینش، Mae (Ferguson) ناپدید شده و توطئه ای شوم برملا می شود. تاریخ انتشار فیلم Reminiscence در شبکه HBO Max و سینماها ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ خواهد بود.

Joy علاوه بر ساخت سریال علمی تخیلی Westworld شبکه HBO به همراه Jonathan Nolan (که فیلم Reminiscence را نیز ساخته است)، در نویسندگی، کارگردانی و تولید کننده اجرایی سریال ها نیز حضور داشته. از جمله کارهای دیگر او میتوان نویسندگی برای سریال کمدی درام Pushing Daisies و سریال جاسوسی درام Burn Notice را نام برد.

جکمن نیز برای بازی نقش Logan در X-Men بیشتر شناخته شده و از فیلم های اخیر او نیز میتوان The Greatest Showman و Les Miserables را نام برد. کار بعدی او به عنوان تولیدکننده اجرایی The Overstory، سریال جدید نتفلیکس است.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Superman and Lois : سریال «سوپرمن و لوییس» با بازی تایلر هوچلین

با این حال، فیلم Reminiscence به همراه عناوین بزرگ دیگر شرکت وارنر براس از جمله Wonder Woman 1984، The Little Things و Judas and the Black Messiah همزمان در سینماها و بر بستر استریمر اکران می شوند.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا همانند فیلم های در سبک و سیاق خود مثل Inception موفقیت کسب خواهد کرد؟ تا زمانی که این فیلم منتشر شود شما میتوانید لیست مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۲۱ فارسی شو را مطالعه کنید.

منبع:GamesRadar