تاریخ اکران و کارگردان ریبوت فیلم فعالیت فراطبیعی

William Eubank کارگردان ریبوت فیلم فعالیت فراطبیعی می شود

نسخه جدید فیلم محبوب ژانر ترسناک و رازآلود در حال ساخت است و خبرهای رسیده حاکی از آن است که کارگردان فیلم Underwater ، کارگردان ریبوت فیلم فعالیت فراطبیعی (Paranormal Activity) می شود. برای بررسی بیشتر خبر و آگاهی از تاریخ اکران فیلم فعالیت فراطبیعی با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ اکران و کارگردان ریبوت فیلم فعالیت فراطبیعی

طبق گزارش The Hollywood Reporter، آقای William Eubank کارگردان ریبوت فیلم فعالیت فراطبیعی (Paranormal Activity) می شود و Christopher Landon به عنوان نویسنده به این فیلم بر میگردد. این پنجمین سری فیلم است که لاندون نویسندگی آن را برعهده میگیرد در حالیکه سابقا به کارگردانی فیلمهایی همچون Happy Death Day و Freaky مشغول بود. به جای اینکه این فیلم ادامه نسخه های سابق باشد بیشتر بازنگری مفاهیم به کارگرفته شده در نسخه اولیه است. تاریخ اکران ریبوت فیلم Paranormal Activity قرار است در ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ باشد. سری جدید فعالیت فراطبیعی را به «تغییرات غیرمنتظره» توصیف کرده اند.

نسخه ابتدایی فیلم بر زوجی متمرکز بود که حوادث غیرطبیعی اطراف خانه شان را ضبط می‌کنند و مخاطب میفهمد Katie (Katie Featherston نقش آن را بازی میکند) از کودکی مورد توجه موجودات فراطبیعی بوده است. طی دنباله های پنجگانه، فیلمها تلاش کردند تا از داستان مرکزی فاصله بگیرند گرچه اغلب ارتباطاتی را بین کتی و موجودات فراطبیعی نشان می دادند.

فیلمهای این سری به قدری معروف شدند و به قدری هزینه اندکی برای ساخت داشتند که هر ساله نسخه جدیدی بین ۲۰۰۹ و ۲۰۱۵ از آن اکران می شد.

در سال ۲۰۱۹ لاندون از اشتیاق خود برای این مجموعه سخن گفت، با این حال اشاره کرد که گزینه های زیادی برای ادامه دادن این مجموعه وجود دارد که نشان دهنده این است چرا پروژه حاضر دنباله نسخه های قبلی نخواهد بود.

Landon در مصاحبه ای با ComicBook گفت «فکر میکنم افراد خلاقی که پشت این مجموعه هستند، فکر میکنم همه در صورتی به انجامش علاقمند هستند که واقعا بشه کار خوبی ارائه داد. پس این هم یک جور دیگه از اون کارهای ببینیم چی میشه هست. من واقعا اون سری رو دوست داشتم و از کار کردن باهاشون لذت بردم. واقعا خیلی لذت بخش بود اما از اون نوع کارهایی بود که هرچه دنباله ها پیش میرفتند بازده کار کمتر میشد. خیلی سخت بود کار رو حفظ کنیم و البته این طبیعت ساخت دنباله هستش. پس باید صبر کنیم ببینیم چی میشه. ولی گمون نکنم هنوز اتفاق غیرمنتظره ای بیفته.»

شما پیگیر این سری بودین؟ نظرتون در مورد این سبک چیه؟ به نظرتون در نسخه جدید چه تغییراتی اعمال میشه؟ اگر طرفدار ژانر وحشتناک هستین توصیه میکنم حتما سری به مطلب معرفی مورد انتظارترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱ فارسی شو باشین.

منبع:ComicBook