Snake Eyes G.I

اولین تریلر فیلم Snake Eyes : G.I. Joe

فیلمی اسپین آف بر مجموعه‌ی جی آی جو که به داستان‌های شخصیت Snake Eyes می پردازد و لایه‌های جدیدی از این شخصیت را به پرده‌ی تصویر می‌کشد. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم اکشن و ماجراجویی Snake Eyes 2021 / چشمان مار با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Snake Eyes G.I

چشمام مار یک فیلم ابرقهرمانی نیست

چشمان مار یک فیلم اکشن و فانتزی به کارگردانی «رابرت شونتکی» در سال ۲۰۲۱ است. «هنری گولدینگ» در این فیلم نقش اصلی را بازی می‌ کند و برادر و دشمن «استورم شدو» با بازی «اندرو کوجی» است. «هاروکا آبه» در نقش «آکیکو» نیز به این دو می‌پیوندد و در مقاطع مختلف فیلم وارد نبرد می‌شود. «جو شراپنل» و «آنا واترهاوس» نویسندگان «سیبرگ» برای نگارش فیلمنامه‌ شده‌اند و قرار است دنیای فیلم «جی‌.‌آی. جو» را گسترش دهند.

فیلم «چشمان مار» تنها داستان تبدیل شدن نینجای معروف به یکی از مأمورین الیت «جی.آی. جو» را روایت نمی‌ کند و به شخصیت‌های نمادینی چون «اسکارلت» با بازی «سامارا ویوینگ» و «بارونس» با بازی «اورسلا کوربرو» نیز می‌پردازد. «رابرت شونتکی» کارگردان «دایورجنت» بر روی صندلی کارگردانی این فیلم نشسته است. گولدینگ در مصاحبه با «کامیک‌بوک» توضیح می‌دهد:‌ «ما در این فیلم به سنتی ادای دین کردیم که در واقع «جی.آی. جو» است. اما البته، به‌روزرسانی‌اش کردیم، و به همراه «لری هاما» آغازی جدید برای دنیای «جی.‌آی. جو» آفریدیم.» برای بررسی داستان فیلم اکشن و ماجراجویی Snake Eyes 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم اکشن ” Snake Eyes “

  • تاریخ اکران فیلم: ۱ مرداد خرداد ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
  • ژانر: اکشن – ماجراجویی – فانتزی
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا – کانادا / انگلیسی
  • رده بندی سنی: تعیین نشده
  • مدت زمان فیلم: مشخص نشده
  • کارگردان: Robert Schwentke
  • نویسنده: Evan Spiliotopoulos
  • ستارگان: Henry GoldingAndrew KojiSamara Weaving
Snake Eyes G.I

بررسی و نقد فیلم “چشمان مار”

گولدینگ در مصاحبه دیگری با «کلایدر» تأکید می‌کند که «چشمان مار» یک فیلم ابرقهرمانی نیست. او می‌گوید: «فکر می‌ کنم اینکه فقط از این حقیقت استقبال کنند و در موردش هیجان‌ زده باشند که ما یک فیلم اکشن می‌سازیم. یک فیلم ابرقهرمانی نیست. مردم باید بدانند که این شخصیت‌ها، دنیای جی.آی. جو، انسان‌هایی معمولی با مهارت‌هایی فوق‌العاده‌اند و زندگی خود را وقف آن کرده‌اند. بنابراین حتی اکشن فیمل ریشه در واقعیت دارد.» فیلم Snake Eyes : G.I. Joe اواخر ماه ژوئیه در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های اکشن در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb