تریلر بخش دوم فصل ششم بازی فورتنایت با زیرنویس چسبیده فارسی اختصاصی فارسی شو

تغییرات بخش دوم فصل ششم بازی Fortnite به همراه تریلر زیرنویس فارسی

فصل ششم بازی فورتنایت در راه هستش و به روزرسانی بعدی ۱۶.۱۰ خواهد بود. بخش دوم فصل ششم بازی فورتنایت تغییرات بزرگی را چه در سازوکارهای بازی و چه در خط داستانی با خود به همراه آورده. The Zero Point به نظر می رسد به لطف شخصیت مرموز بازی توسعه یافته و جزیره را در زمان، به بازی برگردانده.برای آگاهی از تغییرات و نیز تماشای تریلر بخش دوم فصل ششم بازی فورتنایت با زیرنویس چسبیده فارسی شو همراه شوید.

تریلر بخش دوم فصل ششم بازی فورتنایت با زیرنویس چسبیده فارسی اختصاصی فارسی شو

آپدیت

فصل ششم که از ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ شروع شده است، تاریخ انتشار آپدیت بعدی (v.16.10) آن در ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود. بسته به اینکه چه نوع پلتفرمی استفاده کنید حجم فصل جدید حدود ۲-۲۰ گیگابایت است. سپس، هر آپدیت بین ۳-۵ گیگابایت حجم دارد که در PC معمولا بیشتر ۱۰ گیگ و در اندروید کمتر از ۲ گیگابایت فضا اشغال می کند.

خط داستانی بخش دوم فصل ششم

تریلر فصل ششم محشر است و به نظر میرسد Jonsey با رهبر The Seven متحد شده تا مشکل Zero Point را حل کند. بقیه داستان را باید خودمان ببینیم.

رویداد Easter

ایستر همیشه یک شنبه ها رخ می دهد و امسال نیز استثا نیست. ایستر سال ۲۰۲۱ فورتنایت در ۱۵ فروردین اجرا می شود. همچنین بازیکنان ممکن است چیزهای هیجان انگیزی را در فروشگاه، حول و حوش شکار Easter Egg پیدا کنند پس حواستان به اخبار باشد.

تغییرات نقشه

در فصل ششم، سه POI جدید شامل The Spire, Colossal Crops, Boney Burb به نقشه اضافه شده اند.

Battle Pass

بتل پس فصل ششم بار دیگر نقش مهمی را بازی خواهد کرد و گرچه مطمئن نیستیم شامل چه چیزهایی خواهد بود اما می توانیم انتظار تعداد زیادی Skin, Emote, Pickaxe و Glider داشته باشیم. Battle Pass جدید شامل ۱۰۰ حلقه برای بازیکنان است که در طول فصل وجود دارند. فصل گذشته طرفداران زیادی را ناامید کرد چرا که بسیاری از Skin ها و سایر تجهیزات مورد پسند آنها نبود. Premium Battle Pass حدود ۹۵۰ V-Bucks هزینه خواهد داشت. همچنین Battle Pass Bundle را می توانید به قیمت ۲۸۰۰ V-Bucks بخرید که بلافاصله به عنوان پاداش به ۲۵ حلقه اول بتل پس دسترسی خواهید داشت.

درضمن شما می توانید از V-Buck هایی که در طول فصل ۵ بدست آورده اید برای خرید رایگان Pass استفاده کنید. برای اینکه بدون خرید هیچ حلقه ای از سطح ۱ به سطح ۱۰۰ بروید باید ۷۵۷۰۰۰۰ XP کسب کنید. اگر به هزینه کردن علاقه ای ندارید می توانید بتل پس های رایگان را انجام دهید گرچه پاداش اندکی خواهد داشت. در ضمن شما می توانید برای Fortnite Crew ثبت نام کنید تا Pass رایگان بگیرید.

پاداش ها

Epic Quest Rewards اکنون در دسترس است ولی ابتدا باید Epic Quest ها را کامل کنید. چند هفته ای طول می کشد تا تمام پاداش ها را جمع آوری کنید چرا که در چند هفته اول Quest زیادی وجود ندارد. برای باز کردن تمام پاداش ها باید ۷۰ Epic Quest را کامل کرده باشید. Crystal Rewards در تاریخ ۱۱ فروردین باز خواهد شد. Neymar JR Rewards نیز در ۸ اردیبهشت باز خواهد شد.

Skin ها

اسکین جدید بتمن طبق کامیک های Batman x فورتنایت منتشر می شود. همچنین لاراکرافت، شخصیت داستان Tomb Raider نیز سه اسکین و یک اسکین طلایی دریافت خواهد کرد.

حیات وحش

بازیکنان اکنون می توانند در فصل جدید با حیوانات تعامل داشته باشند. گرگ ها و گرازها می توانند اهلی شده و در گروه متحد شما حضور داشته باشند. همچنین در ساخت اسلحه های قدرتمند می توانید از آنها کمک بگیرید. به نظر می رسد Raptor ها و گونه های دیگر دایناسورها نیز به بازی اضافه شوند.

ماهیگیری

ماهیگیری خیلی تغییر نکرده ولی تعدادی ماهی جدید شامل Blue Cuddle Fish, Green Cuddle Fish, Orange Cuddle Fish, Red Cuddle Fish, Cuddle Jellyfish و Stink Fish اضافه شده اند.

اسلحه ها

اسلحه های Mythic فصل ۶ شامل Mythic Jump Boots و Spire Assassin’s Primal Shotgun هستند.

اسلحه های Exotic شامل Slurp Cannon, Hop Rock Dualies, Shadow Tracker و The Dub اند. همچنین مجموعه جدیدی از اسلحه های Exotic اضافه شده اند که شامل Recycler, Exotic Marksman Rifle, Exotic Unstable Bow, Exotic Grappler Bow و Flare Gun است.

اسلحه های Vaulted شامل Suppressed SMG, Dragon’s Breath Shotgun (Epic/Legendary), Tactical Shotgun, Charge Shotgun, Lever Action Shotgun, Lever Action Rifle (Uncommon/Rare/Epic), Bolt-Action Sniper Rifle (Rare/Epic/Legendary), Heavy Assault Rifle و Pistol هستند. اسلحه های Unvaulted نیز شامل Pump Shotgun (Uncommon, Rare, Epic, Legendary) و Revolver اند.

شما می توانید تریلر بخش دوم فصل ششم بازی فورتنایت را با زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو تماشا کنید. برای حمایت از تیم فارسی شو ما را در یوتیوب، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

نظر شما در مورد این بازی چیه؟ از طرفدارانش هستید یا نه؟ فصل های قبل رو چطور ارزیابی می کنید؟

منبع: GfinityEsports