Haseen Dillruba

تریلر فیلم Haseen Dillruba : جنایتی از جنس عشق و غم

داستان فیلم درباره زنی جوان می باشد که متهم به قتل همسرش شده است. در واقع جزئیات زندگی او و نحوه آشنایی با همسرش کاملا متفاوت با آن چه سایرین می دانستند بود. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم جنایی و درام Haseen Dillruba 2021 / هاسین دلربا با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Haseen Dillruba

قتل به واسطه رابطه ی یک زن متاهل با مردی غریبه!

فیلم ” هاسین دلربا ” یک فیلم مهیج هندی به کارگردانی وینیل متیو و نویسندگی کانیکا دیلون و آنکانا جوشی در سال ۲۰۲۱ می باشد. تریلر فیلم با صحبت “تاپسی پانو” درباره نویسنده “دینیش پاندیت” متخصص قتل های شهرهای کوچک شروع می شود. تاپسی در این فیلم نقش رانی را بازی می کند و با شخصیت ویکرانت مسی، ریشو ازدواج کرده است. پس از کشته شدن ریشو در یک انفجار، سایه ی تردید بر روی رانی می افتد. اشاراتی از رابطه ی تاپسی با شخصیت “هارشواردان” وجود دارد و به عبارتی همه او را مضنون درجه یک درنظر گرفته اند.

تاپسی در بیانیه ای اعلام کرد: متأسفانه من اولین انتخاب برای این فیلم نبودم و بعد از تمام گزینه هایشان به من رسیدند. یک جمله قدیمی خوب می گوید که اگر کاری برای شما ساخته شده باشد، درنهایت به شما خواهد رسید. خوشحالم که می توانم ظاهر و عملکرد خود را با ویژگی های شخصیت داستان تجربه کنم. برای بررسی داستان فیلم جنایی و درام Haseen Dillruba 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم جنایی ” Haseen Dillruba “

  • تاریخ اکران فیلم: ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۰
  • ژانر: جنایی – درام – رازآلود
  • کشور (سازنده) / زبان: هندوستان / هندی
  • رده بندی سنی: TV-MA
  • مدت زمان فیلم: ۱۳۵ دقیقه
  • کارگردان: Vinil Mathew
  • نویسنده: Kanika Dhillon Ankana Joshi(Dialogue Supervisor)
  • ستارگان: Taapsee PannuVikrant MasseyHarshvardhan Rane
Haseen Dillruba

بررسی و نقد فیلم “هاسین دلربا”

“هاشواردان رانه” نقش اصلی فیلم را بازی می کند که به نظر می رسد با یک زن متاهل رابطه دارد که داستان با قتل همسرش گره می خورد. هارشوردان در بیانیه ای گفت: “من افتخار می کنم که با بهترین استعدادهای کشورمان در یک قاب خواهم بود. تاپسی و ویکرانت یک نقطه ی مشترک دارند، من هرگز نمی توانستم بفهمم که آن ها شوخی می کنند یا جدی هستند. ساختن فیلم هندی Haseen Dillruba به من این فرصت را داد تا با بهترین سازندگان فیلم مثل Aanand L Rai Sir Vinil Sir و Kanika معاشرت کنم. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های هندی در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb