Kate 2021 movie 2

تریلر فیلم اکشن Kate با بازی «ماری الیزابت وینستد»

روایت زنی قاتل که ۲۴ ساعت فرصت دارد که تاقبل از مرگ، از قاتلش انتقام بگیرد. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم اکشن و ماجراجویی Kate 2021 / کیت با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

فیلم Kate 2021

«کیت» ممکن است پربیننده‌ ترین فیلم نتفلیکس در فصل پاییز باشد

«ماری الیزابت وینستد» توانایی‌ هایش در نقش‌ های اکشن را با فیلم‌ هایی چون «پرندگان شکاری» دی‌ سی و برادران وارنر نشان داده است. او حالا در تریلر جدیدی تحت عنوان «کیت» برای نتفلیکس بازی کرده که ممکن است در فصل پاییز پربیننده شود. «کیت» داستانی در مورد یک آدمکش با بازی وینستد روایت می‌کند که مسموم شده و تنها ۲۴ ساعت وقت برای زنده ماندن دارد. او در این فرصت کوتاه انتقامی خونین از دشمنانش می‌گیرد. دیگر بازیگران فیلم «تادانوبو آسانو»، «میاوی»، «مایکل هویسمن»، «جون کونیمورا» و «وودی هارلسون» از جمله دیگر بازیگران فیلم خواهند بود. «سدریک نیکلاس-ترویان» کارگردان فیلم و «امیر علیم» نویسنده فیلمنامه است.

وینستد پیش‌ تر در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» گفته بود که «کیت» یک «داستان آدمکشی ظالمانه و خالصانه» است. این بازیگر در بسیاری از صحنه‌های اکشن این فیلم از بدلکار استفاده نکرده است. نیکلاس ترویان می‌گوید فیلمبرداری یکی از صحنه‌های مبارزه میان وینستد و «میاوی» خواننده ژاپنی به‌شدت چالش‌برانگیز بوده است. فیلم «کیت» ۱۰ سپتامبر برابر با ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ از نتفلیکس پخش خواهد شد. برای بررسی داستان فیلم اکشن و ماجراجویی Kate 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم اکشن ” Kate “

  • تاریخ اکران فیلم: ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۰
  • ژانر: اکشن – ماجراجویی – جنایی – هیجان انگیز
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • رده بندی سنی: R
  • مدت زمان فیلم: ۱۰۶ دقیقه
  • کارگردان: Cedric Nicolas-Troyan
  • نویسنده: Umair Aleem
  • ستارگان: Mary Elizabeth WinsteadWoody HarrelsonMichiel Huisman
فیلم Kate 2021

بررسی و نقد فیلم کیت

کارگردان می‌گوید: «دشوارترین صحنه برای فیلمبرداری صحنه ماری و میاوی درون یک آپارتمان بود. نمی‌توانستیم در آنجا از بدلکار استفاده کنیم، این بود که آن‌ها باید خودشان بازی می‌کردند. دو بازیگر بودند که در برخوردهای بسیار بسیار نزدیک ظاهر می‌شدند. فکر کردیم که شاید اتفاق ناگواری روی دهد. این یکی واقعاً مرا نگران کرد.» نیکلاس-ترویان در مورد همکاری با هارلسون می‌گوید: «وودی وودی است. او احساس ماجراجویی را درونش دارد، بدون تردید. اما به‌شدت بازیگری متعهد است و همکاری با او بسیار راحت. آن جنبه خودستایانه را به شخصیت می‌دهد. مدت زیادی در محل فیلمبرداری حاضر نبود اما همان میزان کافی بود.» برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های اکشن در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb