تریلر نیمه دوم فصل پنجم Lucifer : ظهور خود خدا بر روی زمین

در پایان فصل چهارم “لوسیفر”، او (تام الیس) برای ادعای تاج و تخت خود به جهنم بازگشت و دوستان و عزیزان خود را روی زمین تنها گذاشت. حال با پخش تریلر فصل جدید این سریال مشاهده می کنیم که او دوباره به زمین برگشته است. البته بهترست بگوییم برادر او مایکل برای به دست گرفتن تمام زندگی لوسیفر ابتدا به زمین می آید. بنابراین اگر همیشه می خواستید تام الیس با خودش بجنگد، امروز روز خوش شانسی شماست. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر سریال جنایی و درام Lucifer’ Season 5 Part 2 2021 / نیمه دوم فصل پنجم لوسیفر با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

lucifer s5 part 2 1

خود «خدا» به زمین می‌ آید، و دنیا برای همیشه دگرگون خواهد شد

لوسیفر یک سریال تلویزیونی فانتزی و خیالی آمریکایی است که توسط تام کاپینوس ساخته شده و در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۶ اکران شد. بالاخره نت‌فلیکس از تریلر رسمی اپیزودهای پایانی فصل پنجم «لوسیفر» رونمایی کرد. در نیمه دوم فصل پنجم، خود «خدا» به زمین می‌ آید، اسراری فاش می‌شود، جان‌هایی به قربانگاه می‌ روند، و دنیا برای همیشه دگرگون خواهد شد. هرچند شخصیت «خدا» با صداپیشگی «نیل گیمن» خالق «سندمن» در اپیزودهای پیشین حضور کوتاهی داشته بود، اما این بار «دنیس هیسبرت» در نقش این شخصیت ظاهر خواهد شد. خبرگزاری ها، ستاره‌ی سریال فصل جدید را پر از «شلوغی و آشفتگی» توصیف کرده و می‌ گوید: «وقتی خدا می‌آید، هرج‌ و مرج زیادی به دنبال می‌ آورد. ما دقیقا پس از آخرین لحظات فصل قبل را ادامه می‌دهیم و «آمانادیل» به‌ شدت تحقیر شده از اینکه خدا رفتار او با برادرانش را دیده، او برادر بزرگتر است و قرار بوده الگویی برای آن‌ها باشد – اما کار را نکرده» برای بررسی داستان سریال جنایی و درام Lucifer’ Season 5 Part 2 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات سریال جنایی ” Lucifer’ Season 5 Part 2 “

  • تاریخ اکران فیلم: ۷ خرداد ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
  • ژانر: جنایی – درام – فانتزی
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • رده بندی سنی: TV-14
  • مدت زمان هر قسمت: ۴۲ دقیقه
  • کارگردان: Tom Kapinos
  • شبکه: نتفلیکس
  • ستارگان: Tom EllisLauren GermanKevin Alejandro | See full cast & crew
lucifer s5 part 2 1

بررسی و نقد فصل پنج سریال لوسیفر

داستان سریال در مورد «لوسیفر» ارباب دوزخ است که به لس‌آنجلس می‌آید و به پلیس این منطقه برای حل معماهای جنایی کمک می‌کند. «تام الیس»، «ریچل هریس»، «دی‌بی وودساید»، «لزلی-آن برانت»، «ایمی گارسیا»، «تریشا هلفر»، «اسکارلت استوز» و «کوین الخاندرو» بازیگران این سریال بوده‌اند. «دنیس هیزبرت» قرار است در اپیزودهای جدید نقش خدا را بازی کند. «دی.‌بی. وودساید» که در سریال «۲۴» با هیزبرت همکاری کرده، در نقش «آمنادیل» برادر «لوسیفر» و فرزند محبوب خدا ظاهر شده است. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر سریال های جنایی در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb