A Quiet Place 2

تریلر A Quiet Place 2 : بازگشت دنباله ترسناک «جان کرازینسکی» به سینما

بعد از اتفاقات داخل خانه اکنون خانواده ی ابوت باید با اتفاقات وحشتناکی که در جهان بیرون به وقوع می پیوندند مواجه گردد. آن ها مجبور شده اند که به قلب ناشناخته ها سفر کنند و متوجه می شوند که موجوداتی که از طریق صدا شکار می کنند، تنها تهدیدی که بر سر راهشان قرار دارد نیست و … . با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و ترسناک A Quiet Place 2 2021 / یک مکان ساکت بخش ۲ با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

A Quiet Place 2

تلاش امیلی بلانت برای بقا در تریلر نهایی فیلم

یک مکان ساکت بخش ۲ یک فیلم ترسناک و هیجان انگیز به گارگردانی و نویسندگی جان کرازینسکی در سال ۲۰۲۱ است. پارامونت طبق وعده ای که داده بود امروز تریلر نهایی دنباله ی این فیلم را منتشر کرد که حاوی تصاویر بیشتری از روز شروع حمله هیولاها تا اتفاقات قسمت دوم هستیم که در آن شخصیت امیلی بلانت در حال نجات خود و فرزندانش است. در این دنباله خانواده‌ ی «ابوت» همچنان از هیولاهای حساس به سر و صدا فرار می کنند و با بازماندگان این دنیای خشن برخورد می‌ کنند. قسمت اول فیلم در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۸۸ میلیون دلار در آمریکا و ۳۴۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت.

یک مطلب مرتبط:  مورد انتظارترین فیلم های ترسناک سال 2021

این فیلم که قرار بود ابتدا در سال ۲۰۲۰ اکران شود با شروع ویروس کووید-۱۹ به سپتامبر ۲۰۲۰ و سپس آوریل ۲۰۲۱ موکول شد. در نهایت فیلم به ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ موکول شد اما پارامونت یک بار دیگر اعلام کرد که آن را اواخر ماه مِی روی پرده های سینما می‌ برد. کرازینسکی با انتشار بیانیه‌ای تأکید کرد که این فیلم بهتر است بر روی پرده‌های بزرگ سالن‌ های سینما و با حضور مخاطبین در کنار هم دیده شود. برای بررسی داستان فیلم درام و ترسناک A Quiet Place 2 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم اکشن ” A Quiet Place Part II “

A Quiet Place 2

اسپین‌ آف فیلم یک مکان ساکت در دست ساخت است

امیلی بلانت در نقش اولین ابوت، میلیسنت سیموندز در نقش ریگن ابوت، نوآ جوپ در نقش مارکوس ابوت، کیلین مورفی و جایمن هانسو، از جمله بازیگرانی هستند که در دنباله ی فیلم ۲ A Quiet Place حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، جان کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم ترسناک A Quiet Place 2 2021 را نیز بر عهده داشته است. علاوه‌بر این فیلم، اسپین‌ آف فیلم یک مکان ساکت براساس ایده‌ای از جان کرازینسکی نیز در دست ساخت است. اتفاقات اسپین‌ آف بدون نام «یک مکان ساکت» در همان دنیای فیلم اصلی جریان دارد، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. فیلم یک مکان ساکت: بخش ۲ قرار است در تاریخ ۷ خرداد روی پرده‌های سینما برود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های ترسناک در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb