Black Widow

تریلر Black Widow : روبه رو شدن بیوه ی سیاه با گذشته ای تیره

ناتاشا رومانوف یا همان بیوه ی سیاه با بخش های تاریک گذشته ی خود مواجه می شود. توطئه ای خطرناک به پا شده است که به گذشته ی او مربوط است. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم اکشن و ماجراجویی Black Widow 2021 / بیوه ی سیاه با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Black Widow

رستگاری بیوه ی سیاه پس از انتقام‌جویان: آخر بازی

بیوه ی سیاه یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی کیت شورتلند در سال ۲۰۲۱ است. در این عنوان سینمایی، «اسکارلت جوهانسن» در نقش «ناتاشا رومانوف» یا «بیوه ی سیاه» با گذشته ‌ی تلخ خود و خطاهایش مواجهه خواهد شد. تریلر جدید فیلم بر روی کارهای ناتمام او تمرکز کرده و مارول سعی داشته با توجه به فرجام این شخصیت در «انتقام‌جویان: آخر بازی» او را به نوعی رستگاری برساند. داستان فیلم طبیعتا قبل از حوادث «آخر بازی» روی خواهد داد. دیگر بازیگران فیلم در کنار جوهانسن، «فلورنس پیو» در نقش «یلنا»، «دیوید هاربر» ستاره‌ی «چیزهای عجیب» در نقش «الکسی/رد گاردین» و «ریچل وایس» در نقش «ملینا» بوده‌ اند.

جوهانسن سال گذشته در مصاحبه ای گفته بود: «به نظر من، به ویژه برای «کیت شورتلند»، کارگردان فیلم، بسیار اهمیت داشت فیلمی در مورد زنانی بسازد که به زنان دیگر کمک می‌ رسانند، کسانی که زنان دیگر را از شرایطی سخت نجات می دهند. یک نفر از من پرسید آیا ناتاشا یک فمینیست است یا نه. البته که هست، واضح است. سؤال مسخره ای است.» این فیلم ابتدا قرار بود در ماه می سال ۲۰۲۰ اکران شود اما با شیوع ویروس کرونا به نوامبر آن سال و سپس می ۲۰۲۱ موکول شد. برای بررسی داستان فیلم اکشن و ماجراجویی Black Widow 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم اکشن ” Black Widow “

Black Widow

«بیوه‌ ی سیاه» در واقع یک فیلم جاسوسی است

این فیلم در مورد احساسات است و در مورد دختران سرشکسته ‌ای که سعی می ‌کنند دوباره گرد هم آیند و شرایطی که پیش آمده را اصلاح کنند. در مورد اصلاح خود است، و نحوه ‌ی انجام این کار. زنان جوان این فیلم را خواهند دید و اسکارلت جوهانسون را در بهترین حالتش خواهند دید.» علاوه ‌بر تریلر، مارول پوستر جدیدی از فیلم جاسوسی Black Widow را مننتشر کرده که تمرکز‌ آن روی شخصیت ‌های اصلی فیلم است، اما حضور فاگبنلی در پوستر نیز قابل توجه است که برخی اعتقاد دارند او احتمالا بازیگر نقش Taksmaster است. «بیوه سیاه» مارول ۱۸ تیر ماه ۱۴۰۰ اکران خواهد شد. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های اکشن در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb
یک مطلب مرتبط:  تریلر Mechamato : جنگی رباتیک برای نابودی شهر