In the Earth

تریلر In the Earth : تلاش برای نجات زمین در اعماق آن

در حالی که جهان به دنبال درمان یک ویروس فاجعه بار است، یک دانشمند در اعماق جنگل برای تهیه تجهیزات معمولی اقدام می کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم ترسناک In the Earth 2021 / در زمین با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

In the Earth

فیلمی سرگرم کننده و غرورآمیز با بودجه ای کوچک

” در زمین ” یک فیلم ترسناک آمریکایی-انگلیسی به نویسندگی و کارگردانی بن ویتلی در سال ۲۰۲۱ است. در این فیلم جوئل فرای، ریس شیرزمیت، هیلی اسکوایرز، الورا تورچیا، جان هالینگورث و مارک مونرو بازی می کنند. در این فیلم جاه طلبانه، برخی تصاویر ترسناک و ماورائ الطبیعه وجود دارند اما ایرادی که وارد است، افسانه ای شدن بیش از حد فیلم است. با اینکه در یک سال اخیر تولید فیلم و برنامه های تلویزیونی متوقف شده است بسیاری از سازندگان راه هایی برای استفاده هر چند کم از این شرایط پیدا کرده اند. برخلاف اکثر محتواهای این یک سال اخیر، ویتلی مشتاق بود که تولیداتش را به جای خانه به بیابان منتقل کند. در داستان فیلم آمده است که دکتر مارتین لووری (جوئل فرای) برای پیدا کردن همکار خود (Hayley Squires) که مدتی هست خبری از او نیست با کمک پارکبان آلما یک سفر به مرکز تحقیقاتی در اعماق یک جنگل گسترده را شروع کرده است. یک پیاده روی دو روزه که امیدوار است بتواند همکارش را پیدا کند. اما در این سفر، به زودی از سمت یک دشمن مرموز مورد حمله قرار می گیرند؛ کسی که پس از حمله، آن ها را نه تنها بدون تجهیزات فنی بلکه بدون کفش رها می کند. پس از آن با سر و صدا کردنشان با زاک (ریس شیرزمیت) رو به رو می شوند، مردی که در طبیعت زندگی می کند و قصدش برای کمک به سرعت به چیز بدتری تبدیل می شود. برای بررسی داستان فیلم ترسناک In the Earth 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم ترسناک ” In the Earth “

  • تاریخ اکران فیلم: ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
  • ژانر: ترسناک
  • کشور (سازنده) / زبان: انگلیس / انگلیسی
  • رده بندی سنی: R
  • مدت زمان فیلم: ۱۰۰ دقیقه
  • کارگردان: Ben Wheatley
  • نویسنده: Ben Wheatley
  • ستارگان: Joel FryReece ShearsmithHayley Squires | See full cast & crew 
In the Earth

کابوسی ناخوشایند و کاملاً راضی کننده در مورد پشت سر گذاشتن ویروسی خطرناک

بن ویتلی سال گذشته با بازسازی فیلم اقتباسی “ربکا” (تماشای تریلر فیلم ربکا با زیرنویس چسبیده) برای نتفلیکس شروع به کار کرد، و امسال او با فیلم ترسناک In the Earth دوباره تلاش می کند. فیلم “در زمین” بیش از ۱۵ روز به طور مخفی و در طی همه گیر شدن کووید-۱۹ فیلمبرداری شد و جوئل فرای ، الورا تورچیا ، هیلی اسکوایرها و ریس شیرمثیت در آن بازی می کنند. دیوید ارلیچ نوشت: “فیلم کاملا سرگرم کننده، غرورآمیز با بودجه ای اندک، ساخته شد. کابوسی ناخوشایند و کاملاً راضی کننده درباره شخصی که سعی می کند ویروسی را پشت سر بگذارد. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های اکشن در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb
یک مطلب مرتبط:  تریلر Fear of Rain : پیچیدگی واقعیات و توهمات یک دختر اسکیزوفرنی