The Conjuring The Devil Made Me Do It

تریلر The Conjuring 3 : The Devil Made Me Do It ؛ بازگشت خانوده لورن برای یک تهدید شیطانی جدید

داستانی وحشتناک درباره ی قتل و شیطانی ناشناخته که حتی با تجربه ترین کارآگاهان وقایع فرا طبیعی، اد و لورین وارن، را نیز شوکه کرد. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم ترسناک و رازآلود The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It 2021 / احضار : شیطان وادارم کرد با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It

برادران وارنر از اولین تریلر رسمی فیلم «احضار: شیطان وادارم کرد» رونمایی کردند

کانجرینگ ۳ فیلمی ترسناک به کارگردانی مایکل چاوز در سال ۲۰۲۱ است. در این دنباله بار دیگر اد و لورین با رویدادهای فراطبیعی مواجه خواهند شد اما این پرونده ممکن است سخت ترین و خطرناک‌ ترین داستانی باشد که تاکنون با آن برخورد داشته اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: این فیلم بازگوکننده ی داستان وحشتناکی در مورد قتل، وحشت و نیروهای شیطانی ناشناخته است که حتی پژوهشگران باتجربه ی فعالیت‌های فراطبیعی را هم شگفت‌زده می‌ کند. این داستان که یکی از هیجان‌ انگیزترین پرونده‌های آنان است، با مبارزه‌ای برای روح یک پسر جوان آغاز می‌ شود‌، سپس ‌آن‌ها را به جایی می‌ برد که هرگز ندیده‌ اند و برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده یک متهم به قتل برای دفاع از خود مدعی می شود که نیروهای شیطانی او را مجبور به ارتکاب جرم کرده‌ اند. همچون دو قسمت قبل، این دنباله نیز بر اساس داستانی واقعی ساخته شده و پرونده‌ ی «آرن شاین جانسون» را بررسی می‌کند که به قتل صاحبخانه‌ اش متهم بود. جانسون در دادگاه برای دفاع از خود ادعا کرد که نیروهای شیطانی او را به ارتکاب قتل وادار کرده‌اند. برای بررسی داستان فیلم ترسناک و رازآلود The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم ترسناک ” The Conjuring The Devil Made Me Do It “

The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It

نقد و بررسی فیلم The Conjuring The Devil Made Me Do It

تا به امروز اسپین آف‌های متعددی نظیر مجموعه ی Annabelle و فیلم The Nun براساس جهان این فرنچایز ساخته شده‌ اند و می‌دانیم که نسخه جدید مجموعه اصلی، به پیشینه شخصیت‌های محبوب اد و لورین خواهد پرداخت. کارگردان فیلم می‌گوید فیلمش به Se7en «دیوید فینچر» شباهت دارد اما در دنیای «احضار» رخ می‌ دهد. برادران وارنر «احضار: شیطان وادارم کرد» را ۴ ژوئن ۲۰۲۱ در سالن‌های سینما و شبکه HBO Max پخش می‌کند. جان نوبل (John Noble)، سارا کاترین هوک (Sarah Catherine Hook) و پل ویلسون (Paul Wilson) دیگر بازیگران این اثر به شمار می‌روند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های ترسناک در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb