The Hitman's Wife's Bodyguard

تریلر The Hitman’s Wife’s Bodyguard : بازگشت «رایان رینولدز» و «ساموئل جکسون» به معرکه

این فیلم که با بودجه‌ای معادل ۳۰ میلیون دلار تولید شده بود، در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و با اینکه نقد و واکنش‌های متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد، اما تماشاگران استقبال بسیار خوبی از این فیلم کردند. فیلم The Hitman’s Bodyguard توانست بیش از ۷۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۱۷۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم اکشن و کمدی The Hitman’s Wife’s Bodyguard 2021 / بادیگارد همسر آدمکش با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

تریلر فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard بررسی داستان داستان فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard

اولین تریلر دنباله‌ی اکشن و کمدی «بادیگارد همسر آدمکش» رونمایی شد

“بادیگارد همسر آدمکش” یک فیلم اکشن و کمدی به کارگردانی پاتریک هیوز در سال ۲۰۲۱ است. در این فیلم علاوه بر بازی رینولدز و جکسون در نقش‌های «مایکل برایس» و «داریوس کینکید»، بازیگران دیگری چون «سلما هایک» در نقش سونیا همسر جکسون، و «ریچارد ای. گرنت» در نقش آقای زایفرت ظاهر شده‌اند. بازیگران جدید فیلم «آنتونیو باندراس»، «فرانک گریلو» و «مورگان فریمن» خواهند بود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «مرگبارترین زوج دنیا برای مأموریتی که زندگیشان را تهدید می‌ کند بازگشته‌ اند. برایس که هنوز بدون مجوز کار می‌ کند توسط همسر داریوس، «سونیا کینکید» کلاهبردار بد نام بین‌ المللی به زور وارد داستان می‌ شود. در حالی که برایس از سوی این دو تحت فشار قرار گرفته، به همراه آن‌ها درگیر اتفاق ناخوشایند بین‌ المللی شده و به زودی می فهمد که مردی قدرتمند و بدجنس را در مقابل خود دارند.» این فیلم ابتدا قرار بود تابستان سال ۲۰۲۰ اکران شود اما شیوع ویروس کرونا موجب شد اکران آن به سال ۲۰۲۱ موکول شود. برای بررسی داستان فیلم اکشن و کمدی The Hitman’s Wife’s Bodyguard 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم اکشن ” The Hitman’s Wife’s Bodyguard “

تریلر فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard بررسی فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard داستان فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard

متحدشدن دو نفر از مرگبارترین مزدورهای جهان

فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard بار دیگر دو نفر از کشنده‌ ترین مزدور‌های جهان را برای انجام مأموریتی بسیار خطرناک با هم متحد می‌ کند. این فیلم یکی از فیلم های چشمگیر رینولد در سال ۲۰۲۱ است؛ از دیگر فیلم های آماده و پرستاره با بازی این بازیگر می توان به Free Guy و Red Notice نتفلیکس اشاره کرد.. رینولدز به یک شخصیت قابل توجه گیشه تبدیل شده است و امیدوار است که با وجود محدودیت های اعمال شده به خاطر پاندومی، فیلم هایش تحت تاثیر قرار نگیرد. «بادیگارد همسر آدمکش» ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های کمدی در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb