The Last Letter from Your Lover

تریلر The Last Letter from Your Lover : آخرین نامه ی دوست دار تو

داستان فیلم در مورد زنی به نام «الی هاوورث» است، یک ژورنالیست جاه‌ طلب که نامه ی عاشقانه‌ ای از سال ۱۹۶۵ را کشف می‌ کند و مصمم است تا معمای یک عشق ممنوعه را حل کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و عاشقانه The Last Letter from Your Lover 2021 / آخرین نامه ی دوست دار تو با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

The Last Letter from Your Lover

رمان محبوب “جوجو مویز” در حال تبدیل شدن به فیلمی تکان دهنده

آخرین نامه ی دوست دار تو یک فیلم عاشقانه به کارگردانی «آگوستین فریتزل» بر اساس رمانی نوشته ی «جوجو مویس» در سال ۲۰۲۱ اقتباس شده است. نتفلیکس از اولین تریلر این فیلم با بازی «شیلین وودلی»، «فلیسیتی جونز» و «کالوم ترنر» رونمایی کرد. داستان فیلم در مورد زنی به نام «الی هاوورث» با بازی جونز است، یک ژورنالیست جاه‌ طلب که نامه ی عاشقانه‌ ای از سال ۱۹۶۵ را کشف می‌ کند و تصمیم می گیرد تا معمای یک عشق ممنوعه را آشکار سازد. وقتی که او جزئیات ماجرای «جنیفر استرلینگ»، همسر یک کارخانه‌ دار پولدار و «آنتونی اوهر» ژورنالیست اقتصادی را دنبال می‌ کند، داستان عشق خود الی شروع می شود. این فیلم درام در ماه مرداد از نتفلیکس پخش خواهد شد. برای بررسی داستان فیلم درام و عاشقانه The Last Letter from Your Lover 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم عاشقانه ” The Last Letter from Your Lover “

The Last Letter from Your Lover

بررسی و نقد فیلم “آخرین نامه ی دوست دار تو”

وودلی در مصاحبه ای در مورد این پروژه می‌ گوید:‌ «حتی پیش از آن که فیلمنامه را بخوانم مشتاق بودم که پاسخ مثبت بدهم. واقعاً تمایل داشتم که با آگوستین همکاری کنم و او را به عنوان یک انسان دوست داشتم… سپس فیلمنامه را خواندم و دیدم که به زیبایی اجرا شده – فکر نمی‌کنم فیلم‌های زیادی وجود داشته باشند که به این شکل بازگو شده باشند و به نحوی اجرا شده باشند که از اول تا آخر سرگرم‌کننده و هوشمندانه باشد.» در ادامه می توانید تریلر فیلم The Last Letter from Your Lover با زیرنویس چسبیده مشاهده کنید. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های عاشقانه در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb