The Woman in the Window

تریلر The Woman in the Window : درگیری زنی با بیماری آگورافوبیا

«دکتر آنا فاکس» جامعه‌ گریز که تنها زندگی می‌ کند در حال جاسوسی از همسایه‌ ی جدیدش در نیویورک سیتی، جنایتی را به چشم می‌ بیند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم جنایی و درام The Woman in the Window 2021 / زن پشت پنجره با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

اقتباس «جو رایت» از رمان پرفروش «ای‌جی. فین» با بازی ایمی آدامز

” زن پشت پنجره ” یک فیلم جنایی و رازآلود به کارگردانی جو رایت و نویسندگی تریسی لتس در سال ۲۰۲۱ است. این فیلم از روی رمان پرفروشی به همین نام به قلم ای ‌جی. فین ساخته شده است. امتیاز اصلی پخش این فیلم سال گذشته از Fox 2000 خریداری شد. این فیلم که یادآور اثر Rear Window «آلفرد هیچکاک» است، در آغاز قرار بود سال ۲۰۱۹ اکران شود، اما به ۲۰۲۰ موکول و سپس از تقویم اکران حذف شد. دیزنی پس از اکران‌های آزمایشی و ناموفق فیلم، دستور داد بعضی از صحنه‌ها مجدداً فیلمبرداری شوند.

آدامز در این فیلم نقش “دکتر آنا فاکس” را بازی می‌ کند؛ یک روانشناس مبتلا به آگروفوبیا (ترس از مکان ‌های شلوغ) که در حال جاسوسی کردن از همسایه‌ ی تازه ی خود در نیویورک، جنایتی را به چشم می‌ بیند. شخصیت اول فیلم اغلب اوقات در خانه و به نوشیدن شراب و دیدن فیلم ‌های کلاسیک می‌ گذراند. این وضعیت باعث می شود هیجانات زیادی را از تشویش به بیننده ‌ای که مثل او در هفته های اخیر در خانه به سر برده، اضافه می‌کند. «زن پشت پنجره» ۱۴ می ۲۰۲۱ از نتفلیکس پخش خواهد شد. برای بررسی داستان فیلم جنایی و درام The Woman in the Window به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم جنایی ” The Woman in the Window “

  • تاریخ اکران فیلم: ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰
  • ژانر: جنایی – درام – رازآلود – هیجان انگیز
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • رده بندی سنی: R
  • مدت زمان فیلم: ۱۰۰ دقیقه
  • کارگردان:  Joe Wright
  • نویسنده: A.J. Finn (novel), Tracy Letts
  • ستارگان: Amy AdamsDonat BalajAnthony Mackie | See full cast & crew
The Woman in the Window

ایمی آدامز علیه دنیای برون

آدامز در یک مصاحبه ‌ی مطبوعاتی فیلم گفت که، فیلم چیزی تازه به او ارائه کرده و به همین علت به پروژه اضافه شده. او می ‌گوید فیلم، نمایش های روان‌شناسانه ‌ای را به یادش آورده که در طول سال‌ های گذشته دیدنشان را دوست داشته. آدامز اضافه می ‌کند که شخصیت «آنا فاکس» بسیار غنی است که با «تاریکی زیاد درگیر است، و شرم و اسرار زیادی در خود نهان کرده.»

رایت در مورد بازنویسی فیلمنامه و فیلمبرداری مجدد فیلم The Woman in the Window بعضی از صحنه‌ها گفته بود: «بعضی از بخش ‌های داستان برای مخاطبین گیج‌کننده بود – شاید بتوان گفت بیش از حد مبهم. این بود که باید دوباره بعضی مسائل را واضح تر می ‌کردیم، اما گذشته از آن سعی کردیم که مسائل بیش از حد روشن به نظر نرسند. در ندانستن اینکه چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است، لذتی نهفته است، اما در عین حال، باید چیزهایی را در اختیار مخاطب قرار داد و او را همراه کرد.» بازیگران نقش‌های مکمل این فیلم شامل «جنیفر جیسون لی»، «گری اولدمن»، «برایان تایری هنری»، «وایت راسل»، و «آنتونی مک‌کی» خواهند بود. اقتباس از رمان به «تریسی لتس» سپرده شده که یکی از نقش‌های مکمل را هم ایفا می‌کند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های اکشن در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb