Vakeel Saab

تریلر Vakeel Saab : جنایتی نادر در پرونده ای از دروغ

“جناب وکیل” یک فیلم درام و جنایی هندی در سال ۲۰۲۱ است. این فیلم بازسازی فیلم Pink 2016 با بازی آمیتاب باچان می باشد. در این فیلم یک وکیل سعی دارد تا پرونده ایی را به عهده بگیرد که موردی نادر از درام، فریب و دروغ است. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم اکشن و درام Vakeel Saab 2021 / جناب وکیل با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Vakeel Saab

یک وکیل مشروبات الکلی، تنها امید نجات سه دختر جوان

پالاوی با بازی نیوتا توماس و دو دوستش زارینا با بازی آنجالی و دیویا آنانیا ناگالا، پس از فرار از آزار و اذیت چند پسر جوان، ناخواسته درگیر در یک جنایت می شوند. از آنجایی که هیچ وکیلی حاضر نیست پرونده ی آن ها را قبول کند، یک وکیل که به مشروبات الکلی اعتیاد دارد با بازی Pawan Kalyan معروف به جناب وکیل، پرونده ی آن ها را قبول می کند و برای عدالت می جنگد. “جناب وکیل”با نام مستعار کونیدلا ساتیادف وکیلی الکلی است که از چند سال قبل به حالت تعلیق درآمده است به دادگاه مراجعه نکرده است. او برای پنهان کردن دردی در گذشته اش و گناهی را که نمی تواند رها کند، به مشروبات الکی روی آورده. اما وقتی می بیند او تنها امید این دختران برای اثبات بی گناهی شان است، دست به تصمیم گیری می زند و برای آن ها می جنگد. برای بررسی داستان فیلم اکشن و درام Vakeel Saab 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم اکشن ” Vakeel Saab “

Vakeel Saab

تفاوت قابل توجه داستان نسبت به فیلم Pink

کارگردان فیلم در بیشتر موارد به طرح Pink روی آورده است؛ اما با توجه به تفاوت زیاد شخصیت Pawan Kalyan، مجبور شده فیلمنامه را دستکاری کند. فیلم هندی Vakeel Saab به دلیل ماهیت جنایی که دارد، به ویژه در صحنه های دادگاه، موفق نمی شود شما را مانند Pink 2016 ناراحت کند. زیرا گفتگوهای فیلم”صورتی” در این صحنه ها برای ایجاد سوت و در عین حال جلب توجه قرار دادن بیننده طراحی شده در حالی که در فیلم “جناب وکیل” داستان کاملا برعکس است. در این فیلم بازیگرانی همچون پاوان کالایان، نیوتا توماس، آنجالی، آنانیا ناگالا، پراکاش راج و شروتی حسن بازی می کنند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های هندی در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb
یک مطلب مرتبط:  Lance Reddick در نقش Albert Wesker به سریال جدید رزیدنت اویل می پیوندد