داستان و تاریخ انتشار و تریلر بازی abandoned با زیرنویس چسبیده فارسی

معرفی بازی Abandoned به همراه تریلر با زیرنویس فارسی

گرچه در حال حاضر بازی های زیادی وجود دارند که مخاطبین را هیجان زده می کنند، اما همیشه عرضه بازی های جدید با سبک و حال و هوای متفاوت جذاب است. در این مطلب به معرفی مختصر داستان و تاریخ انتشار و همچنین تریلر بازی Abandoned با زیرنویس چسبیده فارسی خواهیم پرداخت. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و تاریخ انتشار و تریلر بازی abandoned با زیرنویس چسبیده فارسی

رها شده، یک بازی سینمایی اول شخص در ژانر ترسناک و بقا است که در دنیایی جهان باز با جزئیات بسیار زیاد و دیدگاهی واقع گرایانه به بقا ارائه شده. داستان بازی Abandoned در مورد فردی به نام Jason Longfield است که در جنگلی عجیب بیدار می شود. او که در جنگل رها گردیده و به خاطر نمی آورد چگونه سر از آنجا در آورده متوجه می شود دزدیده شده و او را برای هدفی شوم به آنجا آورده اند. وی که برای زنده ماندن می جنگد، تلاش می کند تا از آنجا نیز فرار کند.

در این بازی سعی شده تا حس واقع گرایانه بودن به مخاطب القا شود. هر رویدادی بر کاراکتر شما تاثیر می گذارد. اگر Jason پس از ترس یا دویدن زیاد نفس کم بیاورد دقت شلیک کردنش پایین خواهد آمد. برخلاف عناوین مشهور اکشن، فرایند کار با اسلحه ها در این بازی از لحاظ کندی همانند واقعیت خواهد بود. شما برای زنده ماندن باید مهارت و تاکتیک داشته باشید.

داستان و تاریخ انتشار و تریلر بازی abandoned با زیرنویس چسبیده فارسی

تلاش سازندگان بر این بوده تا داستانی سینمایی و اول شخص درست کنند و قرار نیست همانند بازی های سریع دیگر بدوید، هدف بگیرید و شلیک کنید. Abandoned نیازمند این است که پنهان شوید، و قبل از اینکه ماشه را بکشید برای هر شلیک خود برنامه ریزی کنید. رویارویی با هر دشمن برای شما استرس زا و تازه خواهد بود. یک حرکت اشتباه می تواند شما را در موقعیت تلاش برای بقا یا درگیری قرار دهد.

برای واقع گرایانه تر شدن تجربه شما از تکنولوژی DualSense نیز استفاده شده است. تیر خوردن، کشیدن ماشه اسلحه خالی یا اسلحه پر بازخورد متفاوتی را به شما منتقل خواهد کرد. همچنین صداهای سه بعدی در کیفیت ارائه شده و نیز تصمیم گیری شما کمک خواهد کرد.

هنوز جزئیات بیشتری از این بازی منتشر نشده اما منتظر تریلرهای بعدی آن باشید. تاریخ انتشار بازی Abandoned نیز در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ و مخصوص کنسول PS5 خواهد بود. شما می توانید تریلر بازی Abandoned را با زیرنویس چسبیده فارسی اختصاصی فارسی شو در لینک زیر تماشا کنید:

نظر شما در مورد این بازی چیه؟ آیا تا به حال همچین سبکی رو بازی کردید و علاقمند هستید؟

منبع: Playstation Blog