گیم پلی و داستان و تریلر بازی outriders با زیرنویس فارسی چسبیده

معرفی بازی Outriders به همراه تریلر با زیرنویس فارسی

Outriders یک بازی سوم شخص نقش آفرینی است که توسط People Can Fly توسعه یافته و Square Enix‘s European subsidiary آن را منتشر نموده. برای بررسی بیشتر داستان و گیم پلی و همچنین تماشای تریلر بازی Outriders با زیرنویس فارسی چسبیده اختصاصی با فارسی شو همراه شوید.

گیم پلی و داستان و تریلر بازی outriders با زیرنویس فارسی چسبیده

وقتی که طرح داستان و بازی Outriders را در نظر میگیریم از خیلی جهات شبیه Destiny 2 است. در حالی که شما در بازی Destiny 2 باید جستجوهای گسترده انجام داده و اغلب اوقات این حس به شما دست می دهد که چرا باید به دنبال یک موجود چهار دست باشید، در بازی Outriders داستان کاملا واضح و سرراست است.

داستان بازی Outriders از این قرار است که در میانه قرن ۲۱ تغییرات آب و هوایی و حوادث طبیعی زمین به حدی زیاد شده که انسان ها دیگر یارای مقابله با آنها را ندارند. دو دولت بزرگ زمین قوای خود را تحت عنوان Enoch Colonization Authority (ECA) متحد می کنند تا حیات بشر در سیاره ای شبیه به زمین به نام Enoch ادامه یابد. دو سفینه فضایی که هرکدام حامل ۵۰۰ هزار کلونی هستند آماده می شوند. بر خلاف سفینه Caravel که منفجر می شود Flores بعد از ۸۳ سال به مدار Enoch می رسد. اولین گروهی که پا بر سیاره می گذارند نیروهای زبده و آموزش دیده ای به نام Outriders هستند تا امنیت را برای استقرار کلونی ها تامین کنند. آنها متوجه Anomaly که در واقع یک طوفان مرگبار است می شوند.

Outriders سعی می کنند به ECA در مورد طوفان هشدار داده تا کلونی سازی را لغو کند اما در عوض سرپرست ECA آنها را قتل عام می کند. تنها سرباز بازمانده از درگیری و طوفان توسط دانشمندی به نام Shira به خواب مصنوعی برده می شود تا در آینده بتوانند کودتا کنند. او پس از ۳۱ سال بیدار می شود در حالی که کلونی سازی شکست خورده و طوفان Anomaly تمام تکنولوژی پیشرفته را از بین برده. برای استفاده از بقایای ECA علیه شورشی ها جنگ داخلی درگرفته، شورشی ها در تلاش برای سرنگونی ECA هستند و به علاوه مردمی که همانند Outrider از طوفان جان سالم به در برده اند جهش یافته شده و توانایی های خارق العاده کسب کرده اند. Outrider با شیرا که اکنون رهبر غیر رسمی ECA است متحد می شود. تیم آنها در تلاش است تا به بقایای سفینه Flores دست پیدا کرده و کلونی های باقی مانده را برداشته و مجددا تکثیر کنند، آنها برای این کار باید از طوفان Anomaly عبور کنند.

گیم پلی بازی Outriders سوم شخص با رگه هایی از نقش آفرینی است. در ابتدای بازی بازیکنان می توانند شخصیت خود را شخصی سازی کرده و از بین ۴ دسته که هر کدام توانایی منحصر به فردی دارند یکی را انتخاب کرده و ارتقا دهند. این ۴ دسته شامل Trickster که توانایی دستکاری زمان را دارد، Pyromancer که توانایی مهار کردن آتش را دارد، Devastator که توانایی انجام حملات سهمگین دارد و Technomancer که از برجک و سایر تکنولوژی ها استفاده می کند می شوند. بازیکنان می توانند از اسلحه های گوناگون استفاده کرده و آنها را شخصی سازی کنند. می توانند در پشت اجسام پناه بگیرند ولی بازیابی سلامت منوط به کشتن یا آسیب رساندن به دشمن است. بازیکنان می توانند با دشمنانی از گونه انسان یا هیولا بجنگند و هرچه بیشتر پیشروی کنند سطح دنیای بازی ارتقا یافته و سخت تر می شود.

می توان در مناطق مختلف به کاوش پرداخت، با شخصیت های غیر قابل کنترل صحبت کرد و ماموریت های فرعی انجام داد. در کات سین ها می توان نتیجه دیالوگ ها را تا حدودی تغییر داد اما مسیر اصلی بازی تغییری نمی کند. این بازی در حال تک نفره یا به همراه دو نفر دیگر می تواند انجام شود.

بازی Outriders در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول های PC، PS4، PS5، XBox One، XBox Series X/S و Stadia عرضه شد. شما می توانید تریلر بازی Outriders را با زیرنویس فارسی چسبیده اختصاصی فارسی شو در لینک زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد این بازی چیه؟ تجربه خودتون رو با ما در میون بذارید.

منبع: Wikipedia - GamesRadar