Maserati and David Beckham

Maserati and David Beckham : مازراتی و دیوید بکهام سفیر جدید این شرکت

از بین تمام خودروهایی که مزراتی می‌ توانست برای کلیپ تبلیغاتی خودش در اختیار دیوید بکهام فوتبالیست حرفه‌ای سابق قرار دهد، لوانته را انتخاب کرد. در واقع این برند ایتالیایی یکی از غیرجذاب‌ ترین خودروهای خود را برای دور درجا زدن در اختیار DB7 قرار داده است. با فارسی شو برای بررسی و مشاهده کلیپ تبلیغ Maserati and David Beckham / ماشین مازراتی و دیوید بکهام با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Maserati and David Beckham ماشین مازراتی و دیوید بکهام

قرارداد شرکت Maserati با یکی از فوتبالیست های مطرح دنیا

دیوید بکهام ۴۵ ساله بیشتر به خاطر حضور خود در تیم فوتبال منچستریونایتد و رئال مادرید که جزو مشهورترین تیم‌های فوتبال دنیا هستند، شناخته می‌شود. او قبل از تصمیم به بازنشستگی در سال ۲۰۱۳ در تیم پاری سن ژرمن فرانسه حضور داشت و طی ۲۰ سال حضور در چمن سبز توانست ۱۹ عنوان مهم قهرمانی را به دست آورد. بکهام جدیداً به عنوان سفیر برند مزراتی معرفی شده است. ویکتوریا همسر بکهام در طراحی رنجروور اووک نقش داشته؛ هر چند این نقش خیلی پررنگ نبوده است. با این وجود مازراتی، بکهام را همکاری عالی برای شرکت می‌داند.

از بین تمام خودروهایی که مازراتی می‌توانست برای کلیپ تبلیغاتی خودش در اختیار دیوید بکهام فوتبالیست حرفه‌ای سابق قرار دهد، لوانته را انتخاب کرد. در واقع این برند ایتالیایی یکی از غیرجذاب‌ترین خودروهای خود را برای دور درجا زدن در اختیار DB7 قرار داده است. فروش مازراتی در سال گذشته به طور چشمگیری کاهش یافت و این شرکت نتوانست محدوده سود ۱۵ درصدی تعیین شده توسط مدیران عالی رتبه را برآورده کند. با توجه به این نتایج نگران‌ کننده، مایک مانلی مدیرعامل فیات در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که مازراتی به این زودی‌ ها در بازار سهام به فراری نخواهد پیوست. حالا منلی و همکارانش چطور می‌خواهند مشکلات مازراتی را حل کنند؟ برای بررسی کلیپ تبلیغ تبلیغاتی ماشین مازراتی و دیوید بکهام به همراه زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات کلیپ ” Maserati and David Beckham “

  • تاریخ انتشار کلیپ: ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۰
  • ژانر: جنایی – درام – رازآلود – هیجان انگیز
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • مدت زمان کلیپ : ۶۰ ثانیه
  • ستارگان: دیوید بکهام
Maserati and David Beckham ماشین مازراتی و دیوید بکهام

بررسی کلیپ تبلیغاتی مازراتی

بر اساس تازه‌ ترین طرح تولید محصولات مازراتی، خودروهای برقی آینده این شرکت دارای «پویایی و عملکرد رانندگی سنتی مازراتی، حالت‌های رانندگی منحصر به فرد، محدوده مسافتی بالا و قابلیت‌های شارژ فوق العاده سریع» خواهند بود. این برند ایتالیایی تا پایان سال ۲۰۲۳ از قابلیت‌های رانندگی خوکار سطح ۳ رونمایی خواهد کرد، زمانی که نسل دوم لوانته هم معرفی شده است. شما می توانید در ادامه کلیپ زیبای مازراتی و دیوید بکهام را ببینید. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های اکشن در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb