داستان و بازیگران فیلم The Bride فیلم عروس

آخرین ستاره فیلم دراکولایی The Bride نیز مشخص شد

فیلم سبک دراکولایی The Bride به طور رسمی آخرین ستاره خود را نیز پیدا کرد. به تازگی اعلام شد که Thomas Doherty برای بازی در کنار Nathalie Emmanuel انتخاب شده؛ فیلم ترسناکی که قرار است دیدگاه مدرنی به افسانه های دراکولایی داشته باشد. برای بررسی بیشتر خبر و اطلاع از بازیگران و داستان فیلم The Bride با فارسی شو همراه شوید.

داستان و بازیگران فیلم The Bride فیلم عروس

Doherty قرار است جایگزین Garrett Hedlund شود که ظاهرا از فیلم کنار گذاشته شده است. به علاوه اعلام گردید که Hugh Skinner، Sean Pertwee، Courtney Taylor، Alana Boden و Stephanie Corneliussen به عنوان بازیگران فیلم The Bride در حال حاضر با نقش هایی که هنوز مشخص نشده به فیلم پیوسته اند.

داستان فیلم The Bride در مورد زن جوانی است که به یک مهمانی مجلل در انگلستان دعوت شده اما متوجه می شود انگیزه حضورش در عروسی شیطانی است. Jessica M. Thompson کارگردانی فیلم را بر عهده خواهد داشت در حالی که Blair Butler فیلم نامه را می نویسد و Emile Gladstone تهیه کنندگی را بر عهده دارد. گزارش های سابق حاکی است که استودیوی Screen Gems این فیلم را در اولویت قرار داده و تصمیم دارد از آن فرنچایز بسازد.

در حال حاضر این یکی از چندین پروژه دراکولایی است که در دست ساخت است. Karyn Kusama و Chloe Zhao هر دو روی پروژه های مختلفی کار می کنند. Zhao داستانی علمی تخیلی و وسترن ساخته در حالی که Kusama اقتباسی مستقیم تر دارد.

به تازگی Zhao در مصاحبه خود با  Variety گفته است: «اینکه آخر جمله ات از علامت سوال استفاده کردی رو دوست دارم- یک وسترن علمی تخیلی؟ … نه من این رو دوست دارم. مثل این هستش که به کتاب Jessica Bruder به نام Nomadland نگاه کنی و بتونی ورای صفحات رو ببینی، معانی هر صفحه رو کشف و درک کنی. من یکی از طرفدارای پر و پا قرص کتابش هستم. و میخواستم ببینم در دراکولا چه عنصری میتونم پیدا کنم و این شخصیت دوست داشتنی رو دوباره تصویر سازی کنم.»

Kusama  نیز در مصاحبه ای گفت: «یک اقتباس مناسب از رمان Bram Stoker هستش. فکر میکنم چیزی که در اقتباس های دراکولا در گذشته ازش چشم پوشی شده ایده صداهای چندگانه هستش. در واقع کتاب پر از دیدگاه های گوناگون هستش. و دیدگاهی که ما بهش دسترسی نداریم و بیشتر اقتباسها دسترسی بهش میدن خود دراکولا هستش. پس من با کمال احترام میگم که این اقتباس دراکولا نام داره اما شاید اون قهرمان عاشقانه ای که در گذشته دیدیم نباشه … تفاسیر گذشته از دراکولا.»

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا از سبک های دراکولایی لذت می برید؟ بهترین فیلم دراکولایی که دیدید کدام است؟

منبع: Comicbook