داستان و بازیگران و تاریخ انتشار فصل سوم سریال مندلورین The Mandalorian

آنچه تاکنون از فصل سوم سریال مندلورین (The Mandalorian ) می دانیم

فصل سوم سریال The Mandalorian یقینا ارزش انتظار را دارد چرا که با بسیاری از اسپین آف ها و پروژه های بعدی در ارتباط خواهد بود. در این مطلب به بررسی آنچه که از داستان و بازیگران و تاریخ انتشار فصل سوم سریال مندلورین می دانیم می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و بازیگران و تاریخ انتشار فصل سوم سریال مندلورین The Mandalorian

Dave Filoni در مورد داستان فصل سوم سریال مندلورین اشاراتی کرده است تا بدانیم از آن چه انتظاراتی می توانیم داشته باشیم: «ماجراجویی های بسیار زیادی رو در پیش داریم. باید مراقب باشم، حقیقتا چیز خاصی رو نمی تونم بگم، ولی فکر میکنم The Force خیلی قویه، فقط همینو میگم.» گرچه که این اظهار نظر خیلی واضح نیست ولی به نظر میاد با مندولورین کلاسیک روبرو هستیم.

اگر برای لحظاتی The Book of Boba رو نادیده بگیریم، فصل سوم The Mandalorian احتمالا با کلی داستان روبرو هست که باید به هم متصل بشن. در این بین ادعای Mando و Bo-Katan برای تصاحب Darksaber در صدر لیست قرار دارد. در بخش ۱۶ Din به طور ناخواسته سلاح Mandalore را با شکست Moff Gideon بدست آورد. لذا Bo-Katan که قبلا به دنبال تصاحب سلاح مندلور بود حالا باید Din را شکست دهد. البته این مطلب در تضاد با داستان The Clone Wars است که در آن Sabine Wren سلاح Darksaber را بدون مشکلی به Bo-Katan می دهد.

یک مطلب مرتبط:  تریلر فصل اول سریال Sweet Tooth منتشر شد

یکی از احتمالا دیگر آموزش Grogu توسط Luke Skywalker است. این یک تقاطع داستانی غیر منتظره است که در صورت وجود یک پرش زمانی بزرگ بین فصل ۲ و ۳ ممکن خواهد بود. سرانجام Moff Gideon قرار نیست نقش بارزی داشته باشد ولی ظاهرا یک کار ناتمام دارد. در فصل قبلی او به یک منبع اطلاعات متصل بود که در پایان فصل ۲ در مورد آن اطلاعات صحبت می کرد. بعید به نظر نمی رسد که در فصل جدید این موضوع مورد کاوش قرار گیرد.

بازیگران فصل سوم سریال مندلورین به طور بالقوه هرکسی می تواند باشد. Pedro Pascal ممکن است در نقش Din Djarin مجدد بازگردد. Giancarlo Esposito در نقش Moff Gideon نیز احتمال بازگشت دارد. Sophie Thatcher، Katee Sackhoff، Rosario Dawson و Carl Weathers نیز از کسانی هستند که احتمال حضور آنها وجود دارد.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال مندلورین دستخوش تغییرات شده و دقیق مشخص نیست. در ابتدا قرار بود کریسمس سال ۲۰۲۱ منتشر شود ولی به علت ساخت اسپین آف The Book of Boba Fett انتشار آن به تاخیر افتاده و احتمالا تا سال ۲۰۲۲ باید منتظر بمانیم.

نظر شما در مورد این سریال چیه؟ آیا از طرفدارانش هستین؟

  • سریال: The Mandalorian
  • ژانر: اکشن- ماجراجویی- علمی تخیلی
  • کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • سال: (۲۰۱۹- )
منبع: GamesRadar