داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم آنچارتد uncharted

آنچه تاکنون در مورد فیلم آنچارتد Uncharted می دانیم

گرچه فیلم Uncharted با فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده ولی بالاخره در راه است. این فیلم که بر اساس بازی رایانه ای با همین نام ساخته شده خیلی وقت است که در دست تولید قرار دارد (به نحوی که مارک والبرگ از بازی نقش نیتان دریک به بازی نقش مسن تری به نام سالی منتقل شد) اما سرانجام فیلم برداری آن تمام شده. در این مطلب به بررسی داستان و تاریخ اکران و همچنین بازیگران فیلم آنچارتد می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم آنچارتد uncharted

اینکه بازیگران فیلم از نقش های حاضر در بازی ویدئویی جوان تر هستند اتفاقی نیست. داستان فیلم آنچارتد قرار است مقدمه ای بر نسخه های بازی رایانه ای باشد و رویدادهای قبل از Uncharted: Drake’s Fortune را روایت کند. شخصیت دریک در نسخه Drake’s Fortune حدود ۳۰ سال دارد در حالی که تام هالند به هنگام فیلم برداری حدودا ۲۴ سال سن داشته که برای نسخه پیش درآمد مناسب به نظر می رسد. همچنین مارک والبرگ ۴۹ ساله نیز نقش سالی را بازی می کند که در نسخه Drake’s Fortune حدودا در میانه دهه ۵۰ زندگی خود است.

پس روند زمانی فیلم خیلی قدیمی نخواهد بود و وقایع قبل از اولین نسخه بازی رایانه ای را به تصویر می کشد. همچنین اگر قرار باشد دنباله ای ساخته شود باز هم فضا برای مانور دادن وجود دارد. هالند در مصاحبه خود با Total Film گفت: «من نقش دریک و والبرگ نقش سالی رو بازی میکنه و Ruben Fleischer هم کارگردانه. واقعا کارش رو عالی انجام داد. من که خیلی از فیلم راضیم. باحاله، بانمکه و حماسی. خیلی سرگرم کننده است. صحنه های اکشنش یکی از بهترین اکشن هایی هستش که تا به حال بازی کردم. منکه خیلی هیجان زده ام. »

وی همچنین در مورد تغییر از شخصیت دریک به پیتر پارکر در مرد عنکبوتی ۳ گفت «یک صحنه ای هست در مرد عنکبوتی که وارد یک ساختمون میشم و یک تصویر برداری باحال از من می شد که تهیه کننده من رو یهو کنار کشید و گفت چرا اینجوری راه میری؟ مثل مردها راه میری. باید مثل پسرا راه بری. پس من برگشتم و مانیتور رو نگاه کردم و دیدم با غرور و اعتماد به نفس خاصی را میرفتم. Jon Watts کارگردان هم یه جورایی میگفت عیب نداره نیتان دریکه این. یه جوری درستش میکنیم تا پیتر پارکر رو از وجودش دوباره در بیاریم.»

او در مصاحبه با Den of Geek نیز گفت: «به طرفداران بازی رایانه ای باید بگم که جنبه هایی از داستان رو خواهند دید که قبلا ندیدند. کسانی که بازی رو انجام ندادند آشنایی خوبی با شخصیت خواهند داشت. این فیلم برای همه مناسبه.»

در مورد بازیگران فیلم آنچارتد به غیر از تام هالند در نقش نیتان دریک و مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان (سالی) که راهنما و مربی اوست، Sophia Taylor Ali در نقش Chloe Frazer جوینده گنجی که در نسخه دوم بازی معرفی شد بازی خواهد کرد، Antonio Banderas نقشی کلیدی در فیلم به عنوان شخصیت ضد قهرمان بازی خواهد کرد، Tati Gabrielle نقش مشخصی ندارد ولی احتمالا نقش همسر دریک یا Braddock را بازی خواهد کرد.

تاریخ اکران فیلم آنچارتد اولین بار برای سال ۲۰۱۶ تعیین شده بود و پس از تاخیرهای فراوان اکنون آخرین زمان مشخص شده برای آن ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ است. این فیلم علاوه بر سینماها در نتفلیکس نیز ارائه خواهد شد.

نظر شما در مورد فیلم Uncharted چیست؟ آیا به موفقیت بازی رایانه آن می رسد؟ انتخاب بازیگران آن چگونه است؟ نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar