داستان و تاریخ اکران فیلم Jungle Cruise

آنچه تاکنون در مورد فیلم Jungle Cruise دیزنی می دانیم

فیلم گشت و گذار در جنگل یکی از فیلم های متعددی است که به خاطر شیوع کرونا با تاخیر مواجه شده ولی بالاخره طرفداران دیزنی به روزهای پایانی انتظار خود نزدیک می شوند. در این مطلب آنچه را که در مورد داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم Jungle Cruise میدانیم بررسی می کنیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ اکران فیلم Jungle Cruise

در این فیلم دواین جانسون که بعنوان The Rock نیز شناخته می شود در کنار امیلی بلانت به ایفای نقش می پردازد. این دو به تازگی در مصاحبه ای با ET Online در مورد لذت کارکردن و جور بودن با یکدیگر سخن گفتند. جانسون در اینباره به شوخی توضیح داد «وقتی که اولین بار هم رو ملاقات کردیم خیلی سریع با هم ارتباط برقرار کردیم، و چون نمیدونی وقتی کسی رو ملاقات میکنی چجوریه، با کارهاشون آشنا هستی و من تمام فیلم های امیلی رو دیدم. اون هیچکدوم از کارهای من رو ندیده، پس همه چیز خیلی خوب پیش رفت.» بلانت نیز در ادامه گفت «وقتی که با هم بودیم سریع فهمیدیم که چی میخوایم و وجه مشترکی با هم داریم. و اطرافیان هم موافق این هماهنگی بودن.»

بلانت در مورد شخصیت های Jungle Cruise افزود: «دیدنش انرژی خاصی میده چون این دو در قطب های رفتاری متفاوتی قرار دارن. اونها دیدگاه متفاوتی نسبت به زندگی و شوخ طبعی دارن، از زندگی روزمره گرفته تا چیزای دیگه. پس به نظرم تقابل و تعامل جالبی رو شکل میده که ما رو یاد فیلم هایی مثل Romancing the Stone میندازه … برخورد دو آدمی متفاوت که وارد دنیای همدیگه میشن.»

در اینجا میتوانید خلاصه رسمی داستان فیلم Jungle Cruise را بخوانید:

«الهام گرفته شده از دیزنی Jungle Cruise یک ماجراجویی پر فراز و نشیب در آمازون به همراه ناخدایی ماهر به نام Frank Wolff و محقق شجاع دکتر Lily Houghton است. Lily از لندن به جنگلهای آمازون سفر کرده و از مهارتهای قابل توجه فرانک کمک می گیرد تا او را به انتهای رودخانه ای به وسیله کشتی خود برساند. Lily مصمم است تا درختی باستانی با توانایی بی نظیر در شفا دادن را پیدا کند تا به وسیله آن آینده علم پزشکی متحول گردد. در پی این تلاش شجاعانه، با خطرات و نیروهای فراطبیعی زیادی مواجه می شوند که در زیبایی سبز رنگ جنگل نهفته اند. اما همینکه راز درخت گم شده برملا می شود خطر بیشتری متوجه آنها و بشریت می گردد.»

تاریخ اکران و انتشار فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) در سینما و شبکه دیزنی پلاس ۸ مرداد ۱۴۰۰ خواهد بود.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ حال و هوای این فیلم شما را یاد چه فیلم هایی می اندازد؟

منبع: Comicbook