تاریخ انتشار و داستان و بازیگران فیلم دنیای ژوراسیک 3 : قلمرو فیلم Jurassic World 3: Dominion

آنچه که تاکنون در مورد فیلم دنیای ژوراسیک ۳ : قلمرو می دانیم

فیلم پارک ژوراسیک به لطف همه گیری کرونا مسیر مستقیمی را نداشته اما در نهایت مسیر خود را طی می کند. به نظر می رسد می توانیم انتظار چیزهای بزرگی را از Dominion داشته باشیم که ارزش انتظار را داشته باشد. در این مطلب به بررسی آنچه که تا کنون از داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم دنیای ژوراسیک ۳ : قلمرو (Jurassic World 3: Dominion) می دانیم می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ انتشار و داستان و بازیگران فیلم دنیای ژوراسیک 3 : قلمرو فیلم Jurassic World 3: Dominion

Colin Trevorrow کارگردان فیلم طی مصاحبه اخیر خود با EW در مورد داستان فیلم دنیای ژوراسیک ۳ : قلمرو اشاراتی به این کرد که این فیلم به نوعی ممکن است سه فیلم سابق را به هم گره بزند: «برای من، این فیلم اوج داستانی هستش که قبلا گفته شده.» او توضیح داد گرچه سه گانه اصلی دیدگاهی جامع داشته، فیلم Jurassic World 3: Dominion دیدگاهی معطوف به گذشته دارد و تمام آنها را در یک داستان منسجم جمع می کند.

«وقتی که به پایان داستان سه گانه میرسیم، ممکنه داستان سه فیلم واضح به نظر نرسه چون یه جورایی پراکنده بودن … وقتی دومینیون رو میبینین داستان فیلم های گذشته رو بهتر متوجه میشین و اونچه که در اون فیلمها رخ داد به شما میگه شاهد چه چیزی خواهید بود.» همچنین Trevorrow در مصاحبه با Entertainment Weekly گفت : «فیلم جدید فیلمی علمی خواهد بود. اگر بخوام هر فیلم رو از نظر محتوایی مقایسه کنم، میگم Jurassic World یک ماجراجویی اکشن بود، Fallen Kingdom یک فیلم ترسناک و دلهره آوره و Jurassic World 3 همانند Jurassic Park یک فیلم علمیه.»

یک مطلب مرتبط:  تریلر Jiu Jitsu : بازگشت نیکولاس کیج به دوران اوج

Chris Pratt در برنامه The Ellen Show پیرامون بازیگران فیلم دنیای ژوراسیک ۳ : قلمرو گفته است که «تقریبا همه رو در خودش داره. یه جورایی مثل فیلم Avengers: Endgame که همه رو دور هم جمع کرده بود.» که البته بی راه هم نگفته چرا که این فیلم تمام بازیگران کلیدی حتی از نسخه ۱۹۹۳ رو گرد هم آورده که می توان Pratt، Bryce Dallas Howard، Isabella Sermon، BD Wong، Daniella Pineda, Justice Smith را نام برد. همچنین احتمال حضور Omar Sy و Jake Johnson وجود دارد. بازیگران تازه ملحق شده از جمله Mamoudou Athie، DeWanda Wise، Dichen Lachman، Scott Haze و Campbell Scott نیز به ایفای نقش می پردازند. اما بزرگترین خبر بازگشت ستاره نسخه کلاسیک آن یعنی Sam Neill در نقش Dr Alan Grant است.

تاریخ انتشار فیلم دنیای ژوراسیک ۳ : قلمرو همانند سایر فیلمهای سینمایی به علت کرونا دچار تعویق شده اما آخرین تاریخی که برای انتشار آن مشخص گردیده با یک سال تاخیر در ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ خواهد بود.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا پیگیر نسخه های قبلی آن بوده اید؟ بازگشت Sam Neill را هیجان انگیز میبینید؟

منبع: GamesRadar