داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم مرد عنکبوتی 3 فیلم Spider Man 3 فیلم Spider-Man: No Way Home

آنچه که از فیلم مرد عنکبوتی ۳ یا همان Spider-Man: No Way Home می دانیم

فیلم Spider Man 3 که به نام Spider-Man: No Way Home نیز شناخته می شود در اواخر امسال اکران می شود. در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم مرد عنکبوتی ۳ می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم مرد عنکبوتی 3 فیلم Spider Man 3 فیلم Spider-Man: No Way Home

اسم رسمی مرد عنکبوتی ۳ تحت عنوان Spider-Man: No Way Home اعلام گردید. قبلا از تایید رسمی آن اسامی تقلبی زیادی در فضای عمومی منتشر شده بود از جمله Spider-Man: Home Slice، Phone Home و Home-Wrecker که حتی برخی را بر این داشت که شاید دنیای چندگانه ای در کار است.

در مورد داستان فیلم مرد عنکبوتی ۳ اطلاعات بسیار کمی وجود دارد. با این حال مطالب اندکی در اینترنت درز پیدا کرده اند که تلاش می کنیم اتفاقات در پیش روی پیتر پارکر را پیش بینی کنیم. تام هالند قبلا در اشاراتی گفته بود : «در مورد رابطه پیتر و ام جی خیلی مطمئن نیستم چه اتفاقی خواهد افتاد» وی همچنین در مورد کلیت فیلم از عبارات و جملاتی چون : «این یک فیلم دیوانه وار است … خیلی خاص … خیلی متفاوت» استفاده کرده بود.

او در اظهارات دیگری گفت «جاه طلبانه ترین فیلم ابرقهرمانی منحصر به فردی که ساخته شده. میری و میشینی، فیلمنامه رو میخونی و میفهمی میخوان چیکار کنن و واقعا هم دارن موفق میشن. خیلی تاثیر گذاره. تا به حال فیلم منحصر به فرد ابرقهرمانی اینچنینی ندیدم.»

یک مطلب مرتبط:  تریلر سریال WandaVision مارول منتشر شد

در اسپایدر من جدید از صحنه های دبیرستانی که در دو فیلم گذشته استفاده شده فیلم برداری شده که سوالات زیادی را برانگیخته چرا که در دو نسخه قبلی به اندازه کافی به هویت او پرداخته شده بود. با این حال هنوز مشخص نیست هدف از فیلم برداری در این موقعیت ها چیست. عکس های دیگر منتشر شده نیز خبر از اتفاقات پس از نسخه تعطیلات و درگیری بین اسپایدر من و Mysterio در انظار عمومی می دهند. همچنین ایستر اگی نشان دهنده احتمال حضور F.E.A.S.T. است که می تواند با Miles Morales یا Mister Negative در ارتباط باشد.

در مورد بازیگران فیلم مرد عنکبوتی ۳ باید بگوییم Tom Holland در نقش Peter/Spidey بازگشته است ولی ظاهرا او تنها مرد عنکبوتی نخواهد بود. گفته شده که Andrew Garfield نقش سابق خود در فیلم های The Amazing Spider-Man را ایفا می کند و مرد عنکبوتی اصلی یعنی Tobey Maguire نیز در حال گفتگو برای بازگشت است. و البته تنها این افراد نیستند که از فیلم های سابق باز می گردند، Kirsten Dunst در نقش Mary Jane و Emma Stone در نقش Gwen Stacy نیز در لیست گمانه زنی ها برای حضور هستند.

ولی تام هالند حضور Garfield و Maguire را اینگونه انکار کرده : «نه نه قرار نیست توی این فیلم حضور پیدا کنند؛ مگر اینکه مارول مهمترین بخش فیلم رو از من مخفی نگه داشته باشه که فکر میکنم برای مخفی کردن، بیش از حد مهم هستش. اما تا الان، نه، صرفا دنباله فیلم های مرد عنکبوتی سابق هستش.»

یک مطلب مرتبط:  تاریخ اکران فیلم وانکا، اسپین آف فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی مشخص شد

Alfred Molina دوباره نقش Doctor Octopus را بازی خواهد کرد. همچنین J.K. Simmons در نقش J. Jonah Jameson مجددا بازی خواهد کرد. Benedict Cumberbatch نیز به جای Iron Man نقش مرشد مرد عنکبوتی را بازی می کند.

اما می رسیم به جذاب ترین بخش یعنی تاریخ اکران فیلم مرد عنکبوتی ۳. ابتدا قرار بود در ۲۵ تیر ۱۴۰۰ اکران شود اما به دلیلی که تمام فیلم های سینمایی این روزها دچار تاخیر در اکران می شوند اکران این فیلم نیز به ۱۴ آبان و سپس به ۲۶ آذر ۱۴۰۰ موکول شد. به لطف شروع واکسیناسیون و کند شدن روند ابتلا به ویروس به نظر می رسد تاریخ مشخص شده تغییر نکند. با این حال پیگیر خبرها و به روزرسانی های جدیدتر باشید.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ متصل شدن دنیاهای گوناگون و برنامه های پیش بینی شده هیجان انگیز به نظر می رسد؟

منبع: GamesRadar