تاریخ انتشار و داستان و بازیگران سریال House of the Dragon خانه اژدها

آنچه که تاکنون در مورد سریالHouse of the Dragon می دانیم

فرایند ساخت سریال خانه اژدها مدتی است شروع شده اما برای به بار نشستن آن باید مدت زیادی صبر کنیم. به تازگی اطلاعات رسمی از جزئیات آن منتشر شده که با هم به بررسی آن می پردازیم. برای اطلاع از جزئیات داستان و بازیگران و تاریخ انتشار سریال House of the Dragon با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ انتشار و داستان و بازیگران سریال House of the Dragon خانه اژدها

داستان سریال House of the Dragon بر اساس رمان Fire and Blood اثر George RR Martin است که ظهور و افول سلسله Targaryen را قبل از زمان Game of Thrones نشان می دهد و گذشته خانه Targaryen را به ویژه جنگ داخلی Dance of the Dragons که بین آنها شکل گرفت و در سریال بازی تاج و تخت ها به آن اشاره شد نشان می دهد. میتوان گفت شروع سریال حدود ۳۰۰ سال قبل از Games of Thrones صورت می گیرد و گرچه فاصله زمانی زیادی دارد اما به نسبت پیش آیند Naomi Watts که لغو شد و هزاران سال قبل از بازی تاج و تخت بود بسیار زمان نزدیک تری دارد. با توجه به پیشرفت و یاغی گری جوامع Westerosi در خط زمانی خانه اژدها احتمالا شاهد تبادلات سیاسی مختلف خواهیم بود. اینکه سریال پیش رو چه میزان طبق رمان اصلی پیش خواهد را باید در آینده بررسی کنیم. ضمن اینکه پس از اتمام سریال همچنان ۱۵۰ سال فاصله با Game of Thrones وجود دارد که گفته شده قرار است سریالی دیگر برای آن بازه زمانی نیز نوشته شود.

یک مطلب مرتبط:  سرقت در مرتفع ترین نقطه ی آسمان، در Money Plane 2020

Fabien Frankel در نقش Ser Criston Cole و Steve Toussaint در نقش Lord Corlys Velaryon لرد قدرتمند House Velaryon بازی می کند. Graham McTavish نیز در لیست بازیگران حضور دارد و از نقش خود ابراز رضایت کرده اما کسی نمی داند چه نقشی به او داده شده. Rhys Ifans نقش Otto Hightower دست راست وفادار پادشاه را بازی خواهد کرد. Sonoya Mizuno نقش زنی به نام Mysaria را بازی می کند، کسی که به Westeros رسیده و درحالی که چیزی نداشته اما توانسته مراتب ترقی را طی کند و در نهایت به یکی از مورد اعتماد ترین متحدین Prince Daemon Targaryen تبدیل شود. از سایر بازیگران سریال House of the Dragon می توان Emma D’Arcy و Matt Smith را نام برد که نقش Princess Rhaenyra Targaryen و Prince Daemon Targaryen را بازی می کنند در حالی که Olivia Cooke برای نقش Alicent Hightower انتخاب شده است.

اما در مورد تاریخ انتشار سریال House of the Dragon اطلاعات دقیقی منتشر نشده و نباید منتظر آینده نزدیک باشید. قبل از اینکه همه گیری کرونا شروع شود و تولید را به تاخیر بیندازد HBO اعلام کرده بود که در سال ۲۰۲۲ باید منتظر آن باشیم. با توجه به اینکه اکنون در وضعیت کرونایی قرار داریم احتمال انتشار دیرتر نیز وجود دارد.

یک مطلب مرتبط:  روایت یک عملیات جنگی در افغانستان با تریلر فیلم حماسی The Outpost 2020

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ آیا Game of Thrones را تماشا کرده اید؟ در دنباله ها و پیش درآمدهای دیگر شاهد چه چیزی خواهیم بود؟

منبع: GamesRadar