هنری کویل داستان فیلم عاشقانه The Rosie Project

هنری کویل در فیلم عاشقانه The Rosie Project بازی خواهد کرد

برنامه بعدی هنری کویل به نسبت نقش های سنگین اکشنش تغییر خواهد داشت. وی قرار است در یک عاشقانه بازی کند. در این مطلب به بررسی این خبر و داستان فیلم عاشقانه The Rosie Project می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

هنری کویل داستان فیلم The Rosie Project

داستان فیلم عاشقانه The Rosie Project در مورد یک استاد دانشگاه (کویل) است که در عشق اقبالی ندارد، لذا پرسشنامه ای دقیق طراحی می کند تا شریک زندگی خود را پیدا کند. با این حال وقتی او یک زن غیر معمول که با هیچ یک از معیارهای او تطابق ندارد را ملاقات می کند در می یابد که او ممکن است بهترین گزینه مناسب باشد. هنوز در مورد اینکه نقش زن شرکت کننده در آزمون را چه کسی بازی می کند اطلاعاتی منتشر نشده.

کارگردانی و نویسندگی این فیلم را که بر اساس رمانی به قلم Graeme Simsion با همین نام اقتباس شده Steve Falk بر عهده دارد. کتاب Simsion دو دنباله نیز داشت که نسخه نهایی آن در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، لذا اگر این فیلم موفقیت آمیز باشد، شاهد حضور بیشتر هنری کویل در ژانر عاشقانه خواهیم بود.

The Rosie Project سالها در دستور کار قرار داشته که Jennifer Lawrence برای نقش اصلی زن و Ryan Reynolds و Jake Gyllenhaal برای نقش حال حاضر کویل مد نظر بوده اند. Scott Neustadter و Michael H. Weber نویسندگان فیلم ۵۰۰ Days of Summer طرح اولیه داستان را نوشته اند.

کویل که برای بازی در نقش های Superman و فیلم Justice League زک اسنایدر شناخته شده است به زودی شاهد حضورش در صفحه نمایش کوچک به عنوان Geralt در فصل دوم The Witcher خواهیم بود. سایر نقش های اخیر او در صفحه سینما شامل فیلمهای Mission: Impossible – Fallout، Enola Holmes و Night Hunter می شود.

فهرست کاری کویل شلوغ تر از اینها به نظر می رسد چرا که او ظاهرا در Enola Holmes 2 و فیلم جاسوسی به کارگردانی Matthew Vaughn که بازیگرانی سرشناس دارد ایفای نقش خواهد کرد.

نظر شما در مورد این فیلم عاشقانه با بازی کویل چیست؟

منبع: Gamesradar