داستان و تاریخ انتشار سریال کتاب بوبا فت سریال The Book of Boba Fett

سریال کتاب بوبا فت اسپین آف مندلورین تاریخ انتشار خود را دریافت کرد

بالاخره تاریخ انتشار رسمی سریال The Book of Boba Fett، اسپین آف مندلورین مشخص شد. این سریال دنیای جنگ ستارگان تا قبل از پایان سال میلادی جاری به دیزنی پلاس خواهد آمد. در این مطلب به بررسی داستان و تاریخ انتشار سریال کتاب بوبا فت می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ انتشار سریال کتاب بوبا فت سریال The Book of Boba Fett

داستان رسمی منتشر شده سریال کتاب بوبا فت شخصیت Boba Fett (با بازی Temuera Morrison) جایزه بگیر افسانه ای و Fennec Shand (با بازی Ming-Na Wen) سرباز مزدور را روایت می کند وقتی که به ماسه زار های Tatooine باز می گردند تا ادعای خود بر منطقه ای که زمانی توسط Jabba the Hutt و شورای جرم او حکمرانی می شد اثبات کند. همچنین Morrison یا بهتر است بگوییم صدای او به تازگی به عنوان Boba Fett در سریال انیمیشنی Star Wars: Visions ایفای نقش کرده که تحسین بسیاری از استودیوهای انیمه ژاپنی سطح بالا را برانگیخت.

این سریال در صحنه پس از تیتراژ پایانی فصل دوم سریال The Mandalorian معرفی شد و Jon Favreau سازنده The Mandalorian به عنوان تهیه کننده اجرایی The Book of Boba Fett در کنار Dave Filoni و Katherine Kennedy و آهنگسازی Ludwig Göransson ایفای نقش می کند.

تاریخ انتشار سریال کتاب بوبا فت برای ۸ دی ۱۴۰۰ مشخص شده که از طریق شبکه Disney Plus قابل دسترسی خواهد بود. در حال حاضر دو اسپین آف دیگر از Mandalorian به نام های Ahsoka و Rangers of the New Republic تحت اقدام است. در مورد فصل سوم مندلورین نیز انتظار می رود جایی در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. همچنین سریال Obi-Wan Kenobi را با بازی Ewan McGregor داریم که در آینده نزدیک شاهد آن بر صفحه نمایش هایمان خواهیم بود پس به این زودی ها کهکشان دور را ترک نخواهیم گفت.

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ آیا از طرفداران جنگ ستارگان و دنیای آن هستید؟ کدام یک از فیلم و سریال های آن را قوی تر از بقیه می دانید؟

منبع: Gamesradar