تاریخ انتشار و بازیگران و داستان فیلم black adam بلک ادم

تاریخ انتشار فیلم Black Adam توسط Dwayne Johnson تایید شد

Black Adam می آید. بعد از سالها متوقف شدن ساخت فیلم ابرقهرمانی Dwayne Johnson اکنون روند آن سرعت گرفته و حالا تاریخ انتشار آن مشخص شده است. برای اطلاع از داستان و تاریخ انتشار فیلم Black Adam با فارسی شو همراه باشید.

تاریخ انتشار و بازیگران و داستان فیلم black adam بلک ادم

تاریخ انتشار فیلم Black Adam در ۱۸ تیر ۱۴۰۱ خواهد بود که به نوعی غافلگیر کننده است. چرا که از فیلم های The Flash (۱۳ آبان ۱۴۰۱) و Aquaman 2 (۱۵ آذر ۱۴۰۱) و دنباله Shazam Fury of the Gods (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) پیشی گرفته است. تاریخ انتشار فیلم Black Adam توسط Dwayne Johnson در پست اینستاگرامی که در آن تلویزیون های میدان تایمز نیویورک به طور مجازی تحت کنترل درآورده شده و لوگو و تاریخ انتشار بلک آدام در آن به همراه صدای جانسون که می گوید : «هرم قدرت دنیای DC تغییر خواهد کرد» نمایش داده می شود.

به تازگی Pierse Brosnan بازیگر نقش محبوب James Bond برای ایفای نقش Doctor Fate به این فیلم ملحق شده است. همچنین Noah Centineo، Aldis Hodge و Quintessa Swindell به عنوان اعضای انجمن عدالت آمریکا، Atom Smasher، Hawkman و Cyclone در جمع بازیگران فیلم Black Adam حضور دارند.

Jaume Collet-Serra کارگردانی فیلم بلک ادم را بر عهده خواهد داشت. وی سابقا کارگردانی فیلم های Unknown، Non-Stop و The Commuter را بر عهده داشته که Liam Neeson در آن به عنوان نقش اول بازی کرده.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Superman and Lois : سریال «سوپرمن و لوییس» با بازی تایلر هوچلین

در ابتدا قرار بود Black Adam در فیلم Shazam به نمایش در آورده شود گرچه به نظر می رسد به فیلم Shazam 2 در هم تنیده است. اما Black Adam کیست و داستان آن از کجا شروع شده؟

داستان Black Adam اولین بار در کامیک های Golden Age منتشر شد. همانند شخصیت شرور جوکر در داستان بت من، بلک ادم نیز شخصیتی شرور است. اما بر خلاف جوکر تاکنون نقش زیادی در دنیای DC نداشته است. Eons ago جادوگر Shazam به دنبال جانشینی برای قدرت و جایگاه خود به عنوان محافظ مصر باستان بود. در شهر Kahndaq او شاهزاده حکیمی به نام Teth Adam را پیدا می کند که برای جانشینی او مناسب به نظر می رسد. بر خلاف Shazam، بلک ادم از خدایان یونان کمک نمی گیرد بلکه از خدایان مصری کمک میگیرد. با انتخاب شدن به عنوان محافظ مصر، او با جادوگر Nabu و شاهزاده Khufu ارتباط برقرار می کند.

وقتی که میهن او یعنی Kahndaq توسط Vandal Savage و Akh-Ton خراب می شود کنترل خود را از دست داده و جادوگر را مجبور می کند تا او را در شی جادویی دفن شده در مقبره ای گیر بیندازد. قرن ها بعد شی جادویی توسط باستان شناسی به نام Theo Adam پیدا می شود و او به همتای فانی Black Adam تبدیل می شود همانگونه که Billy همتای SHAZAM است.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Black Widow : روبه رو شدن بیوه ی سیاه با گذشته ای تیره

همانند Billy Batson وقتی Theo Adam واژه SHAZAM را صدا بزند به Black Adam تبدیل می شود و قدرت ۶ خدای مصری از جمله استقامت و عدم ضعف، سرعت زیاد، قدرت بدنی، حکمت و دانش، شجاعت به او داده می شود. سطوح قدرت Black Adam در برخی متون حتی از Shazam نیز بیشتر بر آورد شده. در واقع او به قدری قدرتمند توصیف شده که وقتی خشمگین شود می تواند کل لیگ عدالت، جامعه عدالت و بیشتر قهرمان های دنیای DC را شکست دهد.

نظرتون در مورد این فیلم چیه؟ واقعا قراره هرم قدرت دنیای DC تغییر کنه؟ انتخاب دواین جانسون برای این نقش خوب بوده یا نه؟

منبع: Gamesradar ۱ - ۲