داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم Psych 3: This is Gus فیلم غیب گو 3

تاریخ انتشار فیلم Psych 3 برای نمایش در پیکاک مشخص شد

تاریخ انتشار فیلم Psych 3: This is Gus مشخص شد. این فیلم دنباله Psych 2: Lassie Come Home است که خود نیز دنباله Psych: The Movie بود و همگی آنها بر اساس سریال آمریکایی با همین نام ساخته شده اند. در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران و تاریخ انتشار فیلم Psych 3 می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم Psych 3: This is Gus فیلم غیب گو 3

در داستان فیلم Psych 3: This is Gus شاون و گرومزیلا به منظور آماده سازی برای یک عروسی پیش بینی نشده قبل از به دنیا آمدن بچه، به آب و آتش می زنند تا شوهر غیب شده Selene را پیدا کنند، در حالی که Lassiter با آینده شغلی خود دست و پنجه نرم می کند.

James Roday Rodriguez در نقش Shawn و Dulé Hill به عنوان Gus و Jazmyn Simon در نقش Selene و Timothy Omundson در نقش Lassiter ایفای نقش می کنند. همچنین Maggie Lawson، Kirsten Nelson، Corbin Bernsen، Sage Brocklebank و Kurt Fuller سایر بازیگران فیلم Psych 3: This is Gus را تشکیل می دهند. این فیلم که ابتدا در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ معرفی شد توسط Steve Franks خالق سریال سایک که در کنار James Roday Rodriguez نویسندگی آن را نیز انجام داده کارگردانی شده است. و هر دوی آنها در کنار Hill و Chris Henze به عنوان تولید کننده اجرایی حضور دارند.

سریال Psych که طی ۸ فصل و ۱۲۰ قسمت بین سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ در شبکه آمریکا پخش شد یک کمدی درام کارآگاهی است که در آن Shawn Spencer (با بازی Roday) مشاور جرم پلیس Santa Barbara با توانایی های بصری و حافظه روشن خود می تواند پرونده ها را با توانایی های روانشناختی حل کند. Hill دوست صمیمی شاون و شریک زندگی Gus است.

علاوه بر مشخص کردن تاریخ انتشار و سایر اطلاعات، Franks در یک پرسش و پاسخ به هواداران گفت در نظر دارد ۶ فیلم در این سبک بسازد و همچین فیلم پیش رو نسخه ای بالغانه تر است: «هر کسی در زندگی به نوعی باید تصمیماتی بگیره. حالا که بزرگ شدیم، به چیزی تبدیل شدیم که یک آدم بالغ باید باشه. این فیلم در مورد این هستش که: حالا چی؟ بعد از اینکه فردی بالغ میشی چی در انتظاره؟ و هر شخصیت هم باهاش روبرو میشه»

تاریخ انتشار فیلم Psych 3: This is Gus برای ۲۷ آبان ۱۴۰۰ تعیین شده که از طریق شبکه Peacock پخش خواهد شد.

آیا از فیلم غیب گو ۳ هیجان زده اید؟ نسخه های قبلی آن را پیگیری کرده اید؟

منبع: Comicbook