داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم دون dune فیلم تل ماسه

تاریخ اکران فیلم Dune مجددا به اواخر ماه اکتبر ۲۰۲۱ تعویق افتاد

طبق گزارش Variety مدت زمانی که باید برای اکران Dune منتظر باشیم باز هم طولانی تر شده. در این مطلب به بررسی علل و تاریخ اکران جدید و همچنین بازیگران و داستان فیلم Dune می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم دون dune فیلم تل ماسه

تاریخ اکران جدید فیلم Dune از ۹ مهر ۱۴۰۰ به ۳۰ مهر ۱۴۰۰ تغییر پیدا کرده. البته در زمره تعویق ها، این یکی زمان کوتاهی به نظر می رسد (۳ هفته) اما با توجه به شیوع ویروس کرونا این فیلم تا کنون تغییرات زیادی به خود دیده. تل ماسه، ساخته Denis Villeneuve ابتدا قرار بود ۱۸ آذر ۱۳۹۹ منتشر شود که شیوع ویروس آن را به عقب انداخت. اکنون که وارنر براس برخی از تاریخ انتشارها را تغییر داده این تعویق اضافه نیز لحاظ شده.

تغییر تاریخ ها توسط وارنر براس موجب شد تا فیلم The Many Saints of Newark (پیش آیند سریال The Sopranos) به تاریخ قبلی فیلم دون منتقل شود. Cry Macho ساخته جدید کلینت ایست وود ۲۶ شهریور اکران می شود که جای خود را به فیلم تل ماسه داده.

بازیگران فیلم Dune از جمله Timothée Chalamet، Oscar Isaac، Zendaya، Rebecca Ferguson، Josh Brolin، Javier Bardem، Dave Bautista و Stellan Skarsgård هستند. Chalamet نقش Paul Atreides پسر یک دوک (Oscar Isaac) را در دنیایی فراتر از آینده ما بازی می کند. در داستان هیجان انگیز فیلم Dune خانواده Atreides از سیاره شاد و سرسبز خود به سیاره خشک و سرسخت Arrakis منتقل می شوند، جایی که آنها باید از جهات مختلفی خود را با آن سازگار کنند. Dune فیلمی عمیق است که در خود مکالمات فلسفی، تفاسیر مذهبی و اسامی سخت تلفظ را جای داده.

تل ماسه بر اساس رمانی به قلم Frank Herbert ساخته شده که از آن تاکنون چندین سریال و فیلم الهام گرفته اند.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟

منبع: Gamesradar