داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم Salem's Lot

تاریخ اکران فیلم Salem’s Lot استیون کینگ مشخص شد

پس از بروزرسانی های متعدد در لیست بازیگران طی چند هفته گذشته، اکنون زمان عرضه اقتباس جدید از اثر استیون کینگ مشخص شده است. برای بررسی تاریخ اکران و داستان فیلم Salem’s Lot با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم Salem's Lot

تهیه کنندگی فیلم جدید را James Wan برعهده دارد که فیلم Malignant او این هفته در سینماها و شبکه HBO Max پخش خواهد شد و نویسندگی و کارگردانی آن را نیز Gary Dauberman انجام می دهد. این فیلمساز قبلا فصل یک و دو IT را نوشته بود که بر اساس رمان استیون کینگ بوده و هر دو در آخر هفته های مشابه ماه سپتامبر در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ پخش شدند.

داستان فیلم Salem’s Lot در وبسایت استیون کینگ اینگونه آورده شده است: «نویسنده ای به نام Ben Mears به Salem’s Lot باز می گردد تا کتابی در مورد خانه ای بنویسد که از کودکی خاطرات ناراحت کننده ای از آن دارد. او که شهرش را مورد هجوم خون آشام ها می بیند و در حالی که خون آشام ها قربانیان بیشتری می گیرند، گروه کوچکی را متقاعد می کند تا با آنها مبارزه کرده و شهر را نجات دهند.»

در حال حاضر بازیگران فیلم Salem’s Lot شامل Makenzie Leigh، Bill Camp، Spencer Treat Clark، Alfre Woodard و William Sadler می شوند.

این رمان که ابتدا در سال ۱۹۷۵ منتشر شد طی سالها، اقتباس های متعددی به خود دیده است. اولین اقتباس در سال ۱۹۷۹ به عنوان یک رویداد تلویزیونی دو بخشه منتشر شد که کارگردانی آن را Tobe Hooper سازنده The Texas Chain Saw Massacre بر عهده داشت. در سال ۲۰۰۴ اقتباس دو قسمته دیگری با حضور Rob Lowe ساخته شد.

سریال Castle Rock شبکه Hulu به اقتباس از کارهای کینگ شباهت کمتری داشته و در عوض تکه هایی از نوشته های او را ترکیب کرده و داستانی کاملا جدید ساخته است. فصل دوم آن حضور پر رنگ شهر Jerusalem’s Lot و سایر المان های خط داستانی Salem’s Lot را در خود داشت.

کینگ در سال ۱۹۷۸ داستان کوتاه Jerusalem’s Lot را منتشر کرد که قبل از رمان Salem’s Lot آن را نوشته بود. آن داستان کوتاه قبل از رویدادهای رمان اتفاق افتاده بود که رویدادهای عجیب و غریب در حال گسترش در جامعه را نشان می داد. اقتباسی از Jerusalem’s Lot تحت عنوان Chapelwaite در حال حاضر از شبکه EPIX در حال پخش است.

تاریخ اکران فیلم Salem’s Lot برای ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ مقرر شده که در سینماها بر روی پرده خواهد رفت. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا با سایر اقتباس های منتشر شده از آن آشنایی دارید؟

منبع: Comicbook