داستان و تاریخ اکران فیلم The Black Phone فیلم تلفن سیاه

تریلر فیلم The Black Phone اثر جدید کارگردان Sinister از ترسناکترین ها است

فیلم Sinister اثر Scott Derrickson یکی از ترسناکترین فیلم های سینمایی لقب گرفته. با این حال، تریلر اثر جدید او به نام تلفن سیاه در CinemaCon یکی از ترسناک ترین تریلر ها شناخته شده است. در مطلب پیش رو به بررسی داستان و تاریخ اکران فیلم The Black Phone می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و تاریخ اکران فیلم The Black Phone فیلم تلفن سیاه

داستان فیلم The Black Phone با بازی Ethan Hawke بر یک قاتل زنجیره ای (Hawke) تمرکز دارد که پسر بچه ای را دزدیده و او را در زیرزمین منزلش نگه داشته است. تنها راه نجاتش تلفنی است که اجازه برقراری ارتباط با قربانیان گذشته او را می دهد.

Matt Donnelly خبرنگاه سایت Variety پس از دیدن تریلر در CinemaCon در حساب توئیتر خود گفت: «بدون ذره ای اغراق باید بگم تریلر فیلم تلفن سیاه یکی از ترسناک ترین تریلرهایی بود که تاحالا دیدم.» طبق گزارش Variety تیزر محصول جدید Blumhouse که بر اساس داستان کوتاهی به قلم Joe Hill ساخته شده است با نشان دادن Hawke شروع می شود که در حال کشاندن پسر بچه (Mason Thames) به زیرزمین اش است. پس از آن انواع تصاویر ترسناک و فراطبیعی به روی صحنه می آیند.

آنطور که توصیف شده: «فیلم پیش رو، با شکنجه شدن تامس توسط هاوک که علاقه به پوشیدن ماسک های وحشتناک دارد و تعریف داستان گذشته خود و سایر افرادی که در زیرزمین بودند وحشتی فراگیر را به مخاطب القا می کند. »

به طور کنجکاوانه ای Jason Blum موسس Blumhouse فیلم تلفن سیاه را بالاتر از Sinister به عنوان یکی از ترسناک ترین فیلمهایی که تاکنون کارکرده معرفی می کند. تاریخ اکران فیلم The Black Phone برای ۸ بهمن ۱۴۰۰ درنظر گرفته شده است که در سینماها اکران خواهد شد.

با توجه به توصیفات انجام شده و بدون دیدن تریلر احساس ترس به ما دست می دهد، آیا شاهد یک شاهکار جدید در حوزه وحشت خواهیم بود؟

منبع: Gamesradar