توقف ساخت فیلم the trench و new gods

توقف ساخت دو فیلم New Gods و The Trench اعلام شد

خبر بد برای طرفداران DC اینکه توقف ساخت فیلم New Gods و The Trench اثر Ava DuVernay و James Wan توسط شرکت Warner Bros و DC اعلام شد. برای بررسی بیشتر خبر با فارسی شو همراه شوید

توقف ساخت فیلم the trench و new gods

این دو استودیو طی بیانیه مشترکی اعلام کردند:

«به عنوان بخشی از کاندیداهای ما، برخی از پروژه های در دست ساخت از جمله New Gods و The Trench متوقف خواهند شد. از همکارانمان منجمله Ava DuVernay و James Wan و Tom King بابت وقت و تلاشی که صرف کردند تشکر کرده و به همکاری با آنان در سایر داستان های DC ادامه خواهیم داد. پروژه های یاد شده در دستان توانمند آنان باقی خواهد ماند تا در آینده ساخته شوند. »

DuVernay نیز در پیام توئیتری خود گفت: «تام، من عاشق نوشتن New Gods در کنار تو بودم. ناراحتم که داستان حماسی Brada, Scott, Granny, Highfather و The Furies اینگونه تمام می شود. رفتن به عمق دنیای چهارگانه Kirby ماجراجویی تمام نشدنی بود که از یاد نمیره. ممنون ازت بابت رفاقتت»

فیلم Justice League زک اسنایدر که Darkseid به عنوان شخصیت شرور آن حضور دارد در New Gods نیز نقش دارد. طبق گزارش Hollywood Reporter استودیو ها می خواستند فضای بیشتری بین حضور Darkseid ایجاد کنند. خوشبختانه هنوز سریال Naomi استودیو DC که براساس کامیک سال ۲۰۱۹ و در دستان DuVernay است را داریم.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Torbaaz : سانجی ‌دات به همراه کودکان انتحاری افغانستان
توقف ساخت فیلم the trench و new gods

در مورد The Trench منابع خبری The Hollywood Reporter گفته اند با توجه به اینکه Aquaman 2 امسال اکران می شود -جیمز وان در این پروژه نیز حضور دارد- تصمیم گرفته شد که همین فیلم با تم آتلانتیک و فضای دریا برای امسال کافی است و حضور دو فیلم با یک زمینه ممکنه است در فروش و استقبال تاثیر منفی بگذارد.

ظاهرا هر دو پروژه برای آینده مجدد احیا خواهند شد تا DC فضای لازم برای پروژه های بزرگ را باز کند.

نظر شما در مورد این تصمیم چیه؟ آیا توقف ساخت فیلم The Trench و New Gods رو تصمیم درستی میدونید یا نه؟

منبع: GamesRadar