داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم تبدیل شوندگان 7 فیلم Transformers: Rise of the Beasts فیلم Transformers 7

جزئیات جدید فیلم تبدیل شوندگان ۷ با عنوان Transformers: Rise of the Beasts

اولین جزئیات از فیلم بعدی Transformers از طریق یک رویداد مجازی منتشر شد. عنوان این فیلم Transformers: Rise of the Beasts انتخاب شده و قرار است نزاع هایی فراتر از نژاد Autobots و Decepticons را نمایش دهد. در این مطلب اطلاعات موجود در مورد داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم تبدیل شوندگان ۷ را بررسی می کنیم.

داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم تبدیل شوندگان 7 فیلم Transformers: Rise of the Beasts فیلم Transformers 7

در Rise of the Beasts گونه هایی از قبیل Maximals، Predacons و Terracons را در کنار بازگشت Optimus Prime قدرتمند که در نسل اول حضور داشت شاهد خواهیم بود. همچنین شخصیت های اصلی انسانی از جمله Noah (که توسط Anthony Ramos بازی می شود) و Elena (که توسط Dominique Fishback بازی می شود) از جمله بازیگران فیلم تبدیل شوندگان ۷ به کارگردانی Steven Caple Jr هستند.

Lorenzo di Bonaventura تهیه کننده کهنه کار این فرنچایز قول یک تقاطع داستانی بین کارهای Michael Bay و فیلم Bumblebee داده است. وی در اینباره گفت «این یک داستان خارق العاده هستش. قراره ارائه جامعی داشته باشیم که از این فرنچایز به انتظار میره. »

چهره های تایید شده و آشنای تبدیل شوندگان شامل Optimus Prime و Bumblebee، به اضافه Arcee، Mirage، Nightbird و یک شخصیت شرور جدید به نام Scourge هستند. در بین گونه Maximals شخصیت هایی از جمله Airazor و Rhinox و Optimus Primal حضور دارند.

داستان فیلم تبدیل شوندگان ۷ Rise of the Beasts در سال ۱۹۹۴ و از شهرهای Brooklyn و New York تا کشور Peru گسترده است. دو شخصیت Ramos و Fishback هر دو اهل نیویورک هستند، Noah یک نظامی بازنشسته است و Elena نیز پژوهشگر حوزه مصنوعات است.

فیلمبرداری Transformers: Rise of the Beasts در حال حاضر در جریان بوده و از لحاظ فنی ۳ تیر ماه ۱۴۰۱ به عنوان تاریخ اکران فیلم تبدیل شوندگان ۷ در سینماها در نظر گرفته شده است.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا از دنبال کنندگان آن هستید؟

منبع: Gamesradar