تاریخ انتشار و داستان سریال Lisey's Story داستان لیسی

جولیان مور در سریال Lisey’s Story برگرفته از رمان استیون کینگ بازی می کند

همانطور که میدانید در تریلر تازه منتشر شده از سریال شبکه Apple TV به نام Lisey’s Story جولیان مور حضور داشت. این سریال بر اساس پرفروش ترین رمان هیجان انگیز استیون کینگ و تحت نظر او ساخته شده است. برای بررسی داستان و تاریخ انتشار سریال Lisey’s Story با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ انتشار و داستان سریال Lisey's Story داستان لیسی

داستان سریال Lisey’s Story یک روایت عمیق شخصی از فردی به نام Lisey Landon است (جولیان مور نقش او را بازی می کند) که دو سال پس از مرگ شوهرش Scott Landon (کلیو اوون) نویسنده معروف رخ می دهد. Lisey با خاطرات ازدواجش با Scott روبرو می شود که آنها را قبلا عامدانه به فراموشی سپرده بود. این سریال کوتاه شبکه اپل توسط Pablo Larraín که دو فیلم نامزد جایزه No و Jackie را در کارنامه خود دارد کارگردانی می شود. در کنار Moore و Owen بازیگران دیگری از جمله Joan Allen، Jennifer Jason Leigh و Dane DeHaan ایفای نقش می کنند.

داستان لیسی یادآور پروژه دیگری است که مور و اوون در آن حضور داشتند. هردو آنها در فیلم علمی تخیلی هیجانی Children of Men در سال ۲۰۰۶ بازی کردند. همانند «داستان لیسی» فیلمنامه از رمان اقتباس شده بود که در عوض کینگ اثر نویسنده دیگری به نام P.D. James بود. فیلم Children of Men نامزد دریافت جوایز متعددی از جمله Academy Awards، BAFTA Awards و Saturn Awards شد که در نهایت جایزه بهترین فیلم علمی تخیلی را دریافت کرد.

تاریخ انتشار سریال Lisey’s Story که هشت قسمت خواهد داشت برای ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ و مختص شبکه Apple TV Plus تعیین گردیده است. در صورتی که به کارهای استیون کینگ علاقه دارید توصیه می کنیم سری به خبر ریبوت فیلم Firestarter بزنید.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ دو بازیگر سرشناس در داستان استیون کینگ به نظرتون جذاب نیست؟ باید منتظر باشیم.

منبع: GamesRadar