داستان و تصاویر و تاریخ اکران فیلم slumberland

جیسون موموا در اولین تصویر در فیلم Slumberland شاخ بر سر دارد

نتفلیکس به تازگی اولین عکسهای فیلم Slumberland را منتشر کرده که در آن جیسون موموا با ظاهری متفاوت دیده می شود. برای بررسی داستان و تصاویر و همچنین آگاهی از تاریخ اکران فیلم Slumberland با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تصاویر و تاریخ اکران فیلم slumberland

بهار سال گذشته بود که تایید شد جیسون موموا در فیلم Slumberland ،اقتباس نتفلیکس از داستان Little Nemo in Slumberland ،به ایفای نقش می پردازد. جزئیات منتشر شده در مورد این اثر تا به حال بسیار کم بوده اما خوشبختانه اکنون میدانیم که چه شکل و شمایلی دارد. در تصاویر منتشر شده از Slumberland جیسون موموا لباسی غیرمعمول به همراه دو شاخ بر سرش دارد. در کنار تصاویر، تاریخ اکران فیلم Slumberland جایی در سال ۲۰۲۲ تایید شده است.

نه خواب نمیبینید. اون جیسون موموا هستش که شاخ بر سرش داره.

این نیم نگاهی به پشت صحنه فیلم Slumberland هستش، داستان ماجراجویی جدیدی در مورد یک یاغی عجیب و غریب (جیسون موموا) که قهرمان جوانی (مارلو بارکلی) را به دنیایی رویایی هدایت می کند.

سال ۲۰۲۲ به نتفلیکس می آید

حساب توئیتری نتفلیکس – ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

Slumberland که بر اساس کامیک و انیمه ای با همین نام ساخته شده است دختر جوانی به نام Nema را نشان می دهد که به کمک یک موجود غول پیکر برای پیدا کردن پدر گمشده اش به سرزمینی رویایی قدم می گذارد. Jason Momoa نقش آن موجود را بازی می کند که Flip نام داشته و با قد ۹ فوت، نیمه انسان، نیمه هیولا، که پشم و عاجی خمیده دارد توصیف می شود. این موجود قرار است با تکنولوژی CGI ساخته شود و هزینه سنگینی برای فیلم خواهد داشت.

داستان و تصاویر و تاریخ اکران فیلم slumberland

در کارنامه فیلم شناسی Lawrence فیلم Constantine، سه فیلم نهایی The Hunger Games، فیلم I Am Legend و فیلم Red Sparrow را میبینیم (حقیقتا فیلم های خوبی هستن). او سابقا کارگردان موموا در سریال See نیز بوده است (این یکی هم سریال خوبی بود). اثر حاضر قرار است توسط David Guion و Michael Handelman نوشته شود که قبلا فیلم های Dinner for Schmucks و Night at the Museum: Secret of the Tomb را نوشته اند. شرکت Chernin Entertainment به عنوان تولید کننده، که فیلم Hourman را نیز برای DC در دست ساخت دارد حضور یافته است.

نظر شما در مورد اولین تصویر جیسون موموا در فیلم Slumberland چیست؟

منبع: ComicBook