داستان سریال Squid Game سریال بازی مرکب

در مورد سریال جدید و محبوب نتفلیکس Squid Game بیشتر بدانیم

اگر تاکنون در مورد سریال Squid Game نشنیده اید پس احتمال دارد به زودی از دوستان و آشنایانتان که شما را به تماشای آن تشویق می کنند سپاسگزار باشید. در این مطلب در کنار معرفی خلاصه داستان سریال Squid Game قصد داریم گریزی به دیدگاه مخاطبین نسبت به آن بزنیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان سریال Squid Game سریال بازی مرکب

در داستان سریال کره ای Squid Game شاهدیم که ۴۵۶ نفر در یک بازی کودکانه شرکت می کنند که در آن وضعیت مرگباری رخ می دهد. هر کسی که با وجود خیانت ها و توطئه ها بتواند جان سالم به در ببرد ده ها میلیون دلار برنده می شود.

خوب به نظر می رسد نه؟ خب از قرار معلوم در این دیدگاه تنها نیستید چرا که بسیاری از طرفداران آن از دیدنش هیجان زده اند. برای مثال نظر این طرفدار را در توئیتر می خوانیم: «باور کنید معرکه اس. Squid Game یکی از بهترین سریال های سال هستش. اعتیادآور و هیجان انگیز با تصویر سازی های زیبا و بازیگران فوق العاده »

این سریال قوی با توجه به بازی هایی که در سر راه شرکت کنندگان قرار می گیرد از جهاتی شبیه فیلم معروف Battle Royale اما به مراتب متنوع تر و قوی تر از آن است. Alice X.Zhang طراح استودیو Disney می گوید: «گرچه مفهوم فیلم هایی همانند Battle Royale و Hunger Games تقریبا کم رمق شده اما این سریال به طرز عمیقی من رو غافلگیر کرد به علاوه بازیگران و طراحی صحنه عالی ای داشت»

از این قبیل اظهار نظرها در توئیتر زیاد وجود دارد: «اگر شما فیلم Battle Royale سال ۲۰۰۰ رو دوست دارید پس یقینا تماشای این سریال کره ای رو به خودتون مدیون هستید. این سریال تونسته مفاهیم مورد نظر رو به روش های جالبی ارائه کنه. به طرز خارق العاده ای جذابه.»

مخاطب دیگری در حالی که آن را به عنوان «یکی از بهترین چیزها» یاد کرده می گوید: «خیلی قوی، خیلی خشن و به شدت مجذوب کننده است … این لعنتی واقعا معرکه است.»

خب اگر بیشتر از این در مورد سریالی که سراسر دنیا را میخکوب کرده است بگوییم آن را اسپویل کرده ایم لذا بقیه را به شما واگذار می کنیم: اپیزود اول را امتحان کنید و بگذارید بازی شروع شود …

نظر شما در سریال Squid Game چیست؟ آیا فیلم های در این سبک را تاکنون مشاهده کرده اید؟ طرفدار این سبک هستید؟

منبع: Gameradar