ساخت فیلم اره 10 فیلم spiral

ساخت فیلم اره ۱۰ قبل از اکران Spiral شروع شده است

شخصیت Jigsaw از زمانی که در سال ۲۰۰۴ با شمایل خاص و سواربر دوچرخه نمایش داده شد بسیار شناخته شده است. بعد از گذشت یک دهه و نیم، حال مجموعه Saw با اعلام آغاز ساخت فیلم اره ۱۰ قبل از اکران فیلم Spiral وارد مرحله مهمی شده است. برای بررسی بیشتر این خبر با فارسی شو همراه شوید.

ساخت فیلم اره 10 فیلم spiral

اگر تا به حال این شخصیت را در نقش قاتل ژانر دلهره آور در نظر نگرفته بودید اکنون زمان آن رسیده این کار را بکنید. او اکنون در کنار Jason Voorhees, Freddy Krueger, Michael Myers و Chucky به ایفای نقش می پردازد. این شخصیت با اره های زنگ زده و سایر ابزارهایی که قربانیانش توسط آنها شکنجه یا آزمایش می شده اند شناخته می شود.

مجموعه Saw تا کنون توانسته مفهوم و ارتباط معنایی خود را حفظ کند و با ساخت نسخه بعدی تحت عنوان Spiral توسط استودیوی Lionsgate این ارتباط مفهومی قدرت خود را حفظ خواهد کرد. Spiral نهمین فیلم این مجموعه با بازی Chris Rock است که کارگردان اره ۲ تا ۴ را دوباره به پشت دوربین آورده. تولید کننده این مجموعه داستانی یعنی Twisted Pictures نیز مراحل مقدماتی ساخت فیلم مهم اره ۱۰ را شروع کرده است.

طبق آخرین شماره Production Weekly فیلم اره ۱۰ (Saw X) در لیست فیلم های در حال ساخت فعال قرار گرفته است. این مسئله موجب شد تا در Reddit هیاهو به پا شود چرا که طرفداران پر و پا قرص اشاره کردند که استودیوی Atomic Monster جیمز وان در لیست تولید کنندگان فیلم است. در نتیجه ممکن است طرفداران فکر کنند جیمز وان که نسخه اول اره در سال ۲۰۰۴ را کارگردانی کرده برای کمک به ساخت نسخه دهم این مجموعه بازگشته است. متاسفانه تاکنون هیچ منبع موثقی برای تایید بازگشت او به عنوان کارگردان وجود ندارد.

با این حال آنچه که مشخص است این است که نسخه دهم اره در حال ساخت است. خبرهای بیشتر در اینباره احتمالا به میزان استقبال از Spiral که در ۲۴ اردیبهشت اکران می شود بستگی دارد.

نظر شما در مورد فیلم اره ۱۰ و Spiral چیست؟ آیا پیگیر فیلم های Saw هستین؟ اگر به ژانر ترسناک علاقه دارید پیشنهاد میکنم مطلب معرفی فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱ فارسی شو رو بخونید.

منبع: GamesRadar