ساخت فیلم سریع و خشن 10

ساخت فیلم سریع و خشن ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۲ کلید می خورد

وین دیزل ستاره فیلم سریع و خشن ساخت نسخه نهایی این مجموعه را در ابتدای سال آینده میلادی اعلام کرد. قرار است فیلم سریع و خشن ۱۰ در دو قسمت ارائه شود. برای بررسی بیشتر این خبر با فارسی شو همراه شوید.

ساخت فیلم سریع و خشن 10

وین دیزل که نقش اصلی Dominic Toretto را بازی می کند در مصاحبه با Regal گفت : «من درگیر ساخت فیلم سریع و خشن ۱۰، قسمت ۱ و ۲ آخرین نسخه این مجموعه هستم که قرار ماه ژانویه انجام بشه.»

موفقیت فیلم سریع و خشن ۹ موید خوبی برای این است که چرا استودیو نسخه آخر را در دو قسمت ارائه می کند، همان راهی که برای فیلم های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame در پیش گرفته شد. نسخه نهم Fast and Furious در هفته اول اکران آمریکای شمالی حدود ۷۰ میلیون دلار فروش کرد که نه تنها رکورد فروش در دوران شیوع کرونا به حساب می آید بلکه بعد از اکران فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker در سال ۲۰۱۹ نیز رکورد بیشترین فروش را دارد. در مقام مقایسه، آخرین فیلمی که رکورد فروش در دوران شیوع را داشت فیلم A Quiet Place Part II با میزان ۴۸.۳ میلیون دلار بود.

در کنار وین دیزل افرادی از جمله Michelle Rodriguez، Tyrese Gibson، John Cena و Helen Mirren نیز در سریع و خشن ۹ بازی کردند. این فیلم در ۴ تیر ۱۴۰۰ در آمریکا اکران شد و مخاطبین انگلیسی می توانند آن را ۱۷ تیر ۱۴۰۰ در سینماها تماشا کنند.

فیلم برداری سریع و خشن ۹ در سال ۲۰۱۹ شروع شد اما تاریخ انتشار آن به علت شیوع ویروس کرونا بیش از یک سال به تعویق افتاد در حالی که سینماها تعطیل و صنعت فیلم سازی هالیوود متوقف شده بوده. تاریخ انتشار نسخه دهم این فیلم مشخص نیست.

در مورد بازیگران و داستان فیلم سریع و خشن ۱۰ هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیز لذا باید تا کسب اطلاعات بیشتر صبر کنیم.

نظر شما در مورد اتمام این مجموعه در نسخه دهم چیست؟ آیا از طرفداران سریع و خشن هستید؟

منبع: Gamesradar