اسپین آف سریال آواتار: آخرین باد افزار و افسانه کورا

سریال Avatar: The Last Airbender چند فیلم اسپین آف و سریال خواهد داشت

پس از اینکه امسال شرکت Nickelodeon استودیوهایش را مامور کرد تا اسپین آف هایی را بر اساس داستان سریال آواتار: آخرین باد افزار و افسانه کورا بسازند، اکنون اولین خروجی این اقدام مشخص شده است. یک فیلم سینمایی انیمیشنی توسط سازندگان اصلی سریال های قبلی یعنی Michael DiMartino و Bryan Konietzko که امسال قرار است ساخت آن شروع شود. برای بررسی بیشتر خبر با فارسی شو همراه باشید.

اسپین آف سریال آواتار: آخرین باد افزار و افسانه کورا

Brian Robbins رئیس نیکلدئون به Deadline گفت : «ما در مراحل اولیه بررسی این موضوع هستیم که دنیای آواتار بادافزار به چه شکلی باید باشه. Mike و Bryan به سختی کار می کنند و من فکر میکنم این دنیایی که دارن میسازن به راحتی چندین فیلم و انیمیشن و سریال رو میتونه پوشش بده. فکر میکنم به زودی آماده هستیم که بگیم اولین محصولمون چی قراره باشه ولی هنوز کار داریم چون در مراحل اولیه ساخت هستیم.»

سریال آواتار: آخرین باد افزار در طی ۳ فصل بین سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ پخش شد که در آن Aang آخرین بادافزار به جای مانده و دوستانش باید دنیا را با شکست دادن Ozai پادشاه آتش و پایان دادن جنگ مخرب با ملت آتش نجات می دادند. سریالی بعدی به نام افسانه کورا که در همان دنیای آواتار رخ میدهد در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و برای ۴ فصل ادامه پیدا کرد که در آن دختری به نام کورا از قبیله آب افزارها آواتار پس از Aang می شود. یک سریال آواتاری جدید Live-Action قرار است به زودی از طریق Netflix منتشر شود که این یکی بدون حضور DiMartino و Konietzko ساخته می شود. در مورد بقیه اسپین آف ها هنوز اطلاعات رسمی منتشر نشده است.

در حالی که منتظر انتشار خبرهای بیشتری در مورد فیلم Avatar: The Last Airbender هستیم، می توانید پیگیر اخبار سایر فیلم و سریالها از طریق خبر فارسی شو باشید و یا تریلر فیلم، سریال و بازیهای در نوبت انتشار را با زیرنویس فارسی چسبیده اختصاصی فارسی شو تماشا کنید.

منبع: GamesRadar